4K oyuncu monitörü tavsiyesi

okanogan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.
Sapphire RX 7900 XT ekran kartım için 4K oyuncu monitörü bakıyorum. Genelde rekabetçi oyun hiç oynamam tamamen hikayeli oyun oynuyorum bu sebeple benim için önemli olan görüntü kalitesi. Gördüğüm panel en önemli kriter yani.
Samsung Odyssey G7 32 inch monitör dikkatimi çekti. Bu model nasıl sizce? 4K 144Hz HDR400 standartlarında önerebileceğiniz başka modeller var mı yoksa bunu alıp geçmeli miyim?
Şimdiden teşekkürler.

4K değil ama 4K yerine 2K Oled bi monitör seni üzmez.
Monitör üzmese de fiyatı üzdü hocam :) maks 15k bütçem var

Monitör üzmese de fiyatı üzdü hocam :) maksimum 15k bütçem var

Hocam linkini attığınız monitör 700 dolar olunca :D

Bütçenize en uygun monitörler bunlardır hocam.

Hocam linkini attığınız monitör 700 dolar olunca :D

Bütçenize en uygun monitörler bunlardır hocam.
Yanlışlıkla Amazon ABD linkini göndermişim hocam çok pardon şimdi farkettim :/ Bu gönderdiğiniz monitörlerden wqhd ile 4k arasında nasıl bir fark var ? Samsung Odysey ile aralarında nasıl bi fark var avantaj-dezavantaj açısından ?

İkisi de güzel monitörler biri boyut olarak avantajlı. Diğeri ise 4K olması ile ikisini de tercih edebilirsin.

Renk kalitesi olarak MSI bir tık daha iyi olur sadece ama öyle abartılacak bir fark değil çok az fark olur.

İkisi de güzel monitörler biri boyut olarak avantajlı. Diğeri ise 4K olması ile ikisini de tercih edebilirsin.

Renk kalitesi olarak MSI bir tık daha iyi olur sadece ama öyle abartılacak bir fark değil çok az fark olur.
Teşekkürler hocam. Linkini attığım Samsung Odysey g7 ile ilgili bir bilgin var mı alınır mı ? İncehesapta 16k bandına inmişti alınır mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı