Güvenilir harici HDD tavsiyesi

Çağrı örs

Kilopat
Daha fazla  
Fotoğraflarımı yedekleyebileceğim tavsiye edeceğiniz bir harci HDD ihtiyacım var HDD'nin hızı önemli değil çok sık kullanılmayacak. 2 yaşındaki kızımın bebeklik fotoğrafları, düğün video ve fotoğrafları gibi yaklaşık 200 GB veri var elimde. Güvenle yükleyebileceğim uzun vadede problem yaşamayacağım bir HDD ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum.

Fotoğraflarımı yedekleyebileceğim tavsiye edeceğiniz bir harci HDD ihtiyacım var HDD'nin hızı önemli değil çok sık kullanılmayacak. 2 yaşındaki kızımın bebeklik fotoğrafları, düğün video ve fotoğrafları gibi yaklaşık 200 GB veri var elimde. Güvenle yükleyebileceğim uzun vadede problem yaşamayacağım bir HDD ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum.

Bütçe ne kadar.

Düşük fiyat kaliteli bir marka.

Şimdiye kadar onlarca hdd kullandım en sağlamı Western Digital çıktı. En eskisi 2005 model olmak üzere hiç biri bozulmadı şu anda da depolama için 2TB olanını kullanıyorum. Fikir olur diye belirmek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı