Güvenilir PUBG Key satan site önerisi

xSatsujin

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhabalar, 40-45TLYE PUBG Steam Key satın almak istiyordum bazı sitelerde satılıyor fakat güvenilir mi bilmiyorum önerdiğiniz bir site var mı? Ama sitede şu zorunluluklar varsa oradan alamam.
TC kimlik zorunluluğu.
Belki telefon numarası zorunluluğu. (Önerebilirsiniz ama fazla tavsiye etmiyorum güvenlik açısından)

Eneba'yı öneririm. Ben genelde Key satan siteler de, "Sorun çıkarsa yardım ederler mi?" ona bakıyorum. Eneba'da %98 memnuyeti olan bir satıcıyla problem yaşadım. Yaklaşık 10 saat içinde Key'i değiştirip bana yenisini verdiler. Çok samimi bir şekilde yardımcı oldular. Hatta bende arada iki üç eyvallah birader demiş olabilirim. Samimi bir yardım bölümü var yani. Güvenebilirsin.

Eneba'yı öneririm. Ben genelde Key satan siteler de, "sorun çıkarsa yardım ederler mi?" Ona bakıyorum. Eneba'da %98 memnuyeti olan bir satıcıyla problem yaşadım. Yaklaşık 10 saat içinde Key'i değiştirip bana yenisini verdiler. Çok samimi bir şekilde yardımcı oldular. Hatta bende arada iki üç eyvallah birader demiş olabilirim. Samimi bir yardım bölümü var yani. Güvenebilirsin.

Eneba da PUBG PC 200 TL haberin var değil mi?

Oynasana.com çok iyi bir site güvenilir ve muratabigf'nin sitesi.
Normalde ordan alıcaktım fakat stok kalmamış.
Oynasana.com ve Eneba öneririm.

Eneba sanırım GX Corner'da bile vardı Opera GX'de.
oynasana.com'da stok kalmamış, Eneba'da 200TL.
Eneba'yı öneririm. Ben genelde Key satan siteler de, "Sorun çıkarsa yardım ederler mi?" ona bakıyorum. Eneba'da %98 memnuyeti olan bir satıcıyla problem yaşadım. Yaklaşık 10 saat içinde Key'i değiştirip bana yenisini verdiler. Çok samimi bir şekilde yardımcı oldular. Hatta bende arada iki üç eyvallah birader demiş olabilirim. Samimi bir yardım bölümü var yani. Güvenebilirsin.
Eneba'da 200TL Pubg key.

Bursagbden geçen sene 10TL'ye (adedi) iki adet Minecraft Windows 10 Edition aldım. Key'ler birkaç dakikada elime ulaştı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı