Güvenilir sıvı metal satıcısı önerisi

Ekran kartı fanlarının dönme hızı kaç RPM.
Bilmiyorum hemen bakayım sizin için.

Ekran kartı fanlarının dönme hızı kaç RPM.
MSI AfterBurner üzerinden hangisinin GPU fanları olduğunu anlarım
1716667444241.png

hocam 3000RPM'i geçmiyor oda sıcaklığı 26° CyberPunk Işın İzleme düşük ayarlarında dlss modu kurdum
3000RPM'i geçmiş bu arada
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Shadowplay değerleri görüntü 2k

Ekran kartını alalı ne kadar oldu peki.
3 yıl

Hocam şuan ekran kartında sorun var diye konu açacağım sanırım :')

Hocam fanlarda sıkıntı yok normal soğutmak için hızlı dönüyor. Ekran kartının temizliği önemli eğer tozlandıysa ondan kaynaklı olabilir. Dediğiniz gibi termal macun değişim zamanı gelmiş olabilir. Ya da 3 yıldır %100 kullanımda kullanıyorsanız ömrü yavaştan doluyor demektir. 85 derece sınır bir derece.

Hocam fanlarda sıkıntı yok normal soğutmak için hızlı dönüyor. Ekran kartının temizliği önemli eğer tozlandıysa ondan kaynaklı olabilir. Dediğiniz gibi termal macun değişim zamanı gelmiş olabilir. Ya da 3 yıldır %100 kullanımda kullanıyorsanız ömrü yavaştan doluyor demektir. 85 derece sınır bir derece.
Ekran kartım şuan tertemiz bende sıcaklıktan dolayı detaylı bir temizlik yapmak adına açtım aralardaki alınamayan tozlar hariç geniş büyük tozlar yok hiç

20240525_233336.jpg
Bunuda bırakayım buraya

Ekran kartım şu an tertemiz bende sıcaklıktan dolayı detaylı bir temizlik yapmak adına açtım aralardaki alınamayan tozlar hariç geniş büyük tozlar yok hiç

Hocam o zaman bir deneyin macun değişimini fark edecektir en azından 70-75 arasına gelse güzel olur.

Ekran kartım şuan tertemiz bende sıcaklıktan dolayı detaylı bir temizlik yapmak adına açtım aralardaki alınamayan tozlar hariç geniş büyük tozlar yok hiç

Eki Görüntüle 2204784Bunuda bırakayım buraya
Hocam sıvı soğutucuyu siz mi taktınız ?

Yeni konular

Geri
Yukarı