Güvenilir sıvı metal satıcısı önerisi

Yok inventusdan böyle geldi temizlik yaparken tak çıkar yaptım aynı şekilde.

Radyatör yanlış şekilde takıldığı zaman sıcak havayı içeri üfler o da sıcaklığı arttırır. Şu attığım videoya bir bakın isterseniz buradan ben anlayamam ama siz karşılaştırın doğru mu diye.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3000RPM'i geçmiş bu arada
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Shadow Play değerleri görüntü 2K.

3 yıl.

Hocam şu an ekran kartında sorun var diye konu açacağım sanırım:')

Hocam değerler çok kötü en son ne zaman ekran kartınızın termal macunun değiştirdiniz.

Yok hocam şimdi sipariş vereceğim ama sıvı metal mi termal macunmu arada kaldım değerlerin kötü olduğunu biliyorum bu yüzden sıvı metal düşünüyorum
Hocam iyi bir termal macun işinizi görür bence hiç riske atmaya gerek yok.

Yok hocam şimdi sipariş vereceğim ama sıvı metal mi termal macunmu arada kaldım değerlerin kötü olduğunu biliyorum bu yüzden sıvı metal düşünüyorum.

Daha önce de dediğim gibi sıvı metale ihtiyacın yok gereksiz fantezi arama.

Sağlam bir macun al, Pullwark regular olur kyronaut olur onunla macun bakımını yap, Heatsink'i bir temizle fazlasına gerek yok.

Öbür konuda dediğim gibi cam açık kullanırsın olmadı.

Daha önce de dediğim gibi sıvı metale ihtiyacın yok gereksiz fantezi arama.

Sağlam bir macun al, Pullwark regular olur kyronaut olur onunla macun bakımını yap, Heatsink'i bir temizle fazlasına gerek yok.

Öbür konuda dediğim gibi cam açık kullanırsın olmadı.
Hocam doğrusunuz ancak sıvı metalin ömrü olmaması ve değerlerinden dolayı birkez yapayım güzelini yapayım diye girdim işe hayırlısı olur umarım

Hocam doğrusunuz ancak sıvı metalin ömrü olmaması ve değerlerinden dolayı bir kez yapayım güzelini yapayım diye girdim işe hayırlısı olur umarım.

Hayırlısı olsun diyelim. Kartın soğutma bloğu nikel kaplıysa sıkıntı olmaz ama aluminyum ise geçmiş olsun demek isterim.

Hocam doğrusunuz ancak sıvı metalin ömrü olmaması ve değerlerinden dolayı bir kez yapayım güzelini yapayım diye girdim işe hayırlısı olur umarım.

Sizce hala gerek varsa alın ama bence gerek yok.

1716672533377.png

Geri
Yukarı