Güvenilir tişört baskı sitesi önerisi

hocam internette baskı için hangi tür mağzaları aramalıyım serigrafici dışında ?
Baskı konusunda serigrafi dışına çıkmak mantıklı değil. Serigrafici dışında bazı fotoğrafçılar ve hediyelikçilerde bu işlerle uğraşıyor ama internet üzerinde güvenilir bir yer var mı bilmiyorum tabii fiyatları da yüksek olacaktır. Ben bir kaç bu işle uğraşan hediyelikçiye denk geldim. Adam serigraficiye gönderip yaptırıyor üstüne kâr koyup satıyor. Yani bunu şöyle düşünebilirsin. Ekmek fırında bulunur üretim tesisi orasıdır. Bakkalda da bulursun ama sonuçta ekmek bakkalda üretilmedi oda gidip başka bir fırından aldı. Buda öyle bir şey.

Yani genel olarak konuşacak olursak hangi alanda nereye ne bastıracaksan Serigrafi-Matbaa-Reklamcı bu üçlünün dışına çıkmak mantıklı değil.

Bu arada internette serigrafici diye arattırmana gerek yok. Tişört baskı olarak arattığında çıkan çoğu site zaten serigrafici.
Serigrafi bir sektör değil aslında bir baskı biçimi. Bu işle uğraşanlara genelde serigrafici diyorlar o yüzden.

ulusbaskimerkezi.com diye bir sitede yaptırmıştık işlerinde oldulca tecrübeliler kendi ürettirmiş oldukları tshirtleri de var tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı