Baskı tişört yapan site önerisi

Nokro

Decapat
Daha fazla  
Merhaba hayırlı geceler arkadaşlar. Ben bir resmi tişört ya da bir kupaya fark etmez baskı yaptırmak ve satın almak istiyorum oturduğum yakın çevrede böyle bir yer yok. İnternette ise biraz bakındım ancak hiçbir fikrim yok hangi sitenin düzgün yapığına dair. Deneyenler ya da bilenler varsa site isimleri tavsiye ederseniz çok sevinirim.

Çiçeksepeti'nde kupa buldum 30-50 arası fiyatları ama tişört yapan bir yer hala bulamadım.

Kendi tshirtimizi kendimiz tasarlayıp ki illa bu elle çizim değil yani resim yazı türünde kendimiz bastırsak ne kadar tutar tanesi hocam? Bilgin var mı? Bir de tasarım için program adı biliyor musun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi tshirtimizi kendimiz tasarlayıp ki illa bu elle çizim değil yani resim yazı türünde kendimiz bastırsak ne kadar tutar tanesi hocam? Bilgin var mı? Bir de tasarım için program adı biliyor musun?
Tahminimce min. 70-80 arası olur. Resim tasarlamak için adobe'nin programları var biraz profesyonel ancak inceleyebilirsiniz.

fiyatlar ne oluyor

adam site demiş sen sayfa reklamı atmışsın
Sayfa bana ait değil reklama girmiyor sadece alışveriş yaptım ve tavsiye ediyorum. Konu da bununla ilgili.

Ben 1 yıl öncesinde 2 tişört birisi arka baskı da dahil 130₺ vermiştim. Fiyatlar değişmiş olabilir.

Geri
Yukarı