Güvenilir Windows 10 Key nereden alınır?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Bilgisayarımda Windows 10 Pro 64 Bit deneme sürümü yüklü şu an. Eskiden olsa crackledim ama bilgisayara zarar verdiğini, performansını düşürdüğünü ve bilgilerimin açığa çıktığını öğrendiğim için artık crackden uzak duruyorum. Sağ alttaki yazıyı ve bazı özellikleri kısıtlandığı için çok yüksek paralar ödemeden bir çözüm yolu aramaya başladım. Ve OEM Key almak istiyorum. Fakat bunu satan o kadar çok site var ki nereden alacağımı bilemedim. Güvenilir ömür boyu kullanabileceğim bir OEM Key almak istiyorum. Yazılımbudur, sağlam lisans, lazım bana, çiçek sepeti, ePTT AVM, N11, gibi saymakla bitmeyecek yer var sizce nereden almalıyım? Bütçem en fazla 100TL daha aşağısı olur da iyi olur.

Ben 2 yıldan beri sorunsuz kullanıyorum. Yazılımbudur'dan almıştım. Bir arkadaşıma da lazımbana'dan almıştık o da yaklaşık 1 yıldır sorunsuz kullanıyor.

Yazılımbudur'un sitesinden almıştım evet. Ama bu 2 yıl önceydi. Bence bu fiyattaki ürünlerde ikisi de aynıdır. Sonuçta ürün ucuz ve tam olarak nedir bilinmiyor. Anakart değiştiğin zaman Retail olanı da "Donanım Değişikliği" olarak gösterebileceğini sanmıyorum. Ayrıca bu ucuz olanlarda OEM olana rastlamadım.

Yazılımbudur'un sitesinden almıştım evet. Ama bu 2 yıl önceydi. Bence bu fiyattaki ürünlerde ikisi de aynıdır. Sonuçta ürün ucuz ve tam olarak nedir bilinmiyor. Anakart değiştiğin zaman Retail olanı da "donanım değişikliği" olarak gösterebileceğini sanmıyorum. Ayrıca bu ucuz olanlarda OEM olana rastlamadım.

Sen ne önerirsin? OEM Key 80TL Retail Key 40 TL sence hangisi? Ve Pro sürümü mü almalıyım Home mı?

Bilgisayarımda Windows 10 Pro 64 Bit deneme sürümü yüklü şu an. Eskiden olsa crackledim ama bilgisayara zarar verdiğini, performansını düşürdüğünü ve bilgilerimin açığa çıktığını öğrendiğim için artık crackden uzak duruyorum. Sağ alttaki yazıyı ve bazı özellikleri kısıtlandığı için çok yüksek paralar ödemeden bir çözüm yolu aramaya başladım. Ve OEM Key almak istiyorum. Fakat bunu satan o kadar çok site var ki nereden alacağımı bilemedim. Güvenilir ömür boyu kullanabileceğim bir OEM Key almak istiyorum. Yazılımbudur, sağlam lisans, lazım bana, çiçek sepeti, ePTT AVM, N11, gibi saymakla bitmeyecek yer var sizce nereden almalıyım? Bütçem en fazla 100TL daha aşağısı olur da iyi olur.
Microsoft Windows'tan alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı