Güvenilir Windows 10 OEM Key satın alma sitesi var mı?

Satan kişi kadar alan kişi de suçlu bu durumda. Adam sormaz mı sana 1.899₺ olan Pro versiyonunu sen nasıl 20₺ veripte kullanıyorsun diye?
Kim kime soruyor boşverin bu işleri. Yapan adam bulsun keyi vermesin 20 TL yi. Yok ben uğraşamam diyen versin 20 TL yi kullansın orjinali. Bu memlekette kolay kolay kim 2k ücret öder bir işletim sistemine?

Satan kişi kadar alan kişi de suçlu bu durumda. Adam sormaz mı sana 1.899₺ olan Pro versiyonunu sen nasıl 20₺ veripte kullanıyorsun diye?
Bunun şöyle bir açıklaması var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yazılımbudur.com'dan bu zamana kadar belki 15 20 tane Windows 10 Key almışımdır. Hiçbirinde sorun çıkmadı, halen daha kendi bilgisayarım olmak üzere sorunsuzca kullanıyorum.
Benim aldığım keyi daha göndermediler aslında ben ordan aldığımda patates oldu heralde diye düşündüm kaç günde gönderiyorlar biliyor musun ? 24 saat oldu hala göndermediler
Yazılımbudur güvenilir. Nasıl oluyor da işe yaramıyor? Canlı destek kısmına yazdınız mı?
yazılımbudur daha göndermedi aslında 24 saat oldu hala göndermedi mailden ben de ordan aldığımda patates oldu heralde dedim gönderirse ve işe yararsa buraya yazıcam

yazılımbudur daha göndermedi aslında 24 saat oldu hala göndermedi mailden ben de ordan aldığımda patates oldu heralde dedim gönderirse ve işe yararsa buraya yazıcam
Pazar günü akşamı Yazılımbudur sitesinden sipariş vermiştim, pazartesi sabahı saat 11 gibi mail adresime gönderilmişti Key. Pazar günleri Key gönderimi ve mail geri dönüşü yapmıyorlar mesai dışı olduğu için. Yarın gönderilir muhtemelen Key'iniz.

Yazılımbudur sitesinden almayın aldım bana Windows 10 Pro yerine Windows 10 Enterprise sürümü anahtarı verdiler yazıyorum cevap vermıyorlar.

HW NEDİR ARKADAŞ?

Ben liya yazilim kullandim.
Adamlar mail atmayi unuttu.
Meaaj attim nerede kaldi diye 1 sn sonra key geldi.

Yazılımbudur.com'dan bu zamana kadar belki 15 20 tane Windows 10 Key almışımdır. Hiçbirinde sorun çıkmadı, halen daha kendi bilgisayarım olmak üzere sorunsuzca kullanıyorum.
Bende hiç yoksa 10 tane key aldım. Sıfır sıkıntı. İnsanlar nasıl sorun yaşıyor anlamıyorum.

Ben liya yazilim kullandim.
Adamlar mail atmayi unuttu.
Meaaj attim nerede kaldi diye 1 sn sonra key geldi.
Liya yazılım nedir Allah aşkına bilmeyenler için aydınlatıcı açıklamalar yazın. Herkes bilişim uzmanı değil burada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…