Güvenilir Windows 10 OEM Key satın alma sitesi var mı?

Satan kişi kadar alan kişi de suçlu bu durumda. Adam sormaz mı sana 1.899₺ olan Pro versiyonunu sen nasıl 20₺ veripte kullanıyorsun diye?
Kim kime soruyor boşverin bu işleri. Yapan adam bulsun keyi vermesin 20 TL yi. Yok ben uğraşamam diyen versin 20 TL yi kullansın orjinali. Bu memlekette kolay kolay kim 2k ücret öder bir işletim sistemine?

Satan kişi kadar alan kişi de suçlu bu durumda. Adam sormaz mı sana 1.899₺ olan Pro versiyonunu sen nasıl 20₺ veripte kullanıyorsun diye?
Bunun şöyle bir açıklaması var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yazılımbudur.com'dan bu zamana kadar belki 15 20 tane Windows 10 Key almışımdır. Hiçbirinde sorun çıkmadı, halen daha kendi bilgisayarım olmak üzere sorunsuzca kullanıyorum.
Benim aldığım keyi daha göndermediler aslında ben ordan aldığımda patates oldu heralde diye düşündüm kaç günde gönderiyorlar biliyor musun ? 24 saat oldu hala göndermediler
Yazılımbudur güvenilir. Nasıl oluyor da işe yaramıyor? Canlı destek kısmına yazdınız mı?
yazılımbudur daha göndermedi aslında 24 saat oldu hala göndermedi mailden ben de ordan aldığımda patates oldu heralde dedim gönderirse ve işe yararsa buraya yazıcam

yazılımbudur daha göndermedi aslında 24 saat oldu hala göndermedi mailden ben de ordan aldığımda patates oldu heralde dedim gönderirse ve işe yararsa buraya yazıcam
Pazar günü akşamı Yazılımbudur sitesinden sipariş vermiştim, pazartesi sabahı saat 11 gibi mail adresime gönderilmişti Key. Pazar günleri Key gönderimi ve mail geri dönüşü yapmıyorlar mesai dışı olduğu için. Yarın gönderilir muhtemelen Key'iniz.

Arkadaşlar 10₺ de olsa 20₺ olsa bu tarz key satan kişilerden almamanızı öneriyorum. Çünkü bu şahıslar HW.. adlı programı kullanıyorlar bu programdan aldıkları keyleri satıyorlar sizlere. Mesela bu program ile sizde key alabiliyorsunuz aynı işlem için boşu boşuna para vermeyin. Emin olun adamlar bu programı kullanıyor. Bu program ile etkinleştirme yaparsanız eğer bios'a gömüyor keyi tıpkı bu kişilerden aldığınız keyler gibi oluyor. Mesela ben Home sürümü için yapmıştım bu program ile şuan ne zaman Home sürüm Windows 10 kursam sistem anında etkinleşmiş halde geliyor ama Pro kurunca etkinleştirmiyor. Bakın sizin için SS aldım dikkatlice inceleyin. 20 ₺ verip key alan arkadaşımda da aynı bilgiler çıkıyor HW programını kullandığım sistemimde de aynı bilgiler çıkıyor. Para tuzağı kesinlikle para vermeyin 20₺ para değil demeyin böyle 20₺ ala ala zengin oluyorlar.

Eki Görüntüle 485690
HW NEDİR ARKADAŞ?

Ben liya yazilim kullandim.
Adamlar mail atmayi unuttu.
Meaaj attim nerede kaldi diye 1 sn sonra key geldi.

Yazılımbudur.com'dan bu zamana kadar belki 15 20 tane Windows 10 Key almışımdır. Hiçbirinde sorun çıkmadı, halen daha kendi bilgisayarım olmak üzere sorunsuzca kullanıyorum.
Bende hiç yoksa 10 tane key aldım. Sıfır sıkıntı. İnsanlar nasıl sorun yaşıyor anlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı