Güvenilir Windows 10 Pro Retail Key satıcısı önerisi

Garnele

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni laptop aldım Retail Key satın almam gerekli ancak güvenilir bir site ya da satıcı bilmiyorum. Satın alıp memnun kalan arkadaşlar önerirse sevinirim.

Arkadaşımın biri aldı Windows MAK key olduğunu söyledi.
Ben oradan aldım, satıcıya söylerseniz Retail gönderiyorlar. Arkadaşınız belirtmemiştir Retail Key istediğini.

Dosya Ekleri

• 5.PNG
    5.PNG
    3,3 KB · Görüntüleme: 186
Yazılımbudur'dan 4 tane aldım bugüne kadar. Bir tanesi 1 yıldan fazla oldu, diğerleri 2-3 aylık. Hiçbirinde bir sıkıntı yaşamadım.

Peki arkadaşlar ben az önce konunun birinden cmd ile yap önerisi gördüm ve yaptım meğerse bu KMSpico denilen illetmiş bunu format dışında silme şansımız var mı? Format ile silsek bile anakarta falan işleniyor mu? Bilgim yok yani cmd ile kodları girdim bir şey değişmedi şuan bilgisayarda hala Windows'u etkinleştir kodu var.
Dostlar pcyi kapatıp uefi usbyi takıp direkt tüm sürücüler silip baştan kurdum pc açıldığında fan sesi ilk defa baya yükseldi 3. format oluyor bugün. Neyse açtığım gibi slmgr.vbs -dli yazdım fakat RETAIL-CHANNEL lisanslı gözüküyor bu ne demek oluyor şimdi etkinleştir kısmına girdiğimde lisanssız gözüküyor nasıl kurtulacağım bu illetten arkadaş sinir oldum gece gece.
Kısmi ürün anahtarı 3V66T yazıyor ayrıca. Bu bir sorun mu normal olan bu mu arkadaşlar bir aydınlatırsanız sevinirim bir yerde hata mı yaptım acaba
slmgr /upk yaptığımda siliniyor fakat temiz kurulum yaptığımda tekrar ortaya çıkıyor bu retail ile süresiz lisanslandı durumu. yine slmgr /upk ile silinebiliyor. bir de kod girip deneyeceğim ama bu iş canımı sıktı ayrıca yazılımbudur sitesi yazdığım sorulara bile cevap vermedi nasıl 5-10 dk içinde kod gönderecekler ki?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı