Güvenli alan oluşturan bir antivirüs programı var mı?

Daha fazla  
Örnek veriyorum bir tane mesela program indireceğiz ya da kuracağız diyeyim kurma kısmı daha önemli, daha sonra bunu o antivirüs programına tanıtıp virüslü olabilir ya da kurduğu dosyalar hiç olmadık yerlere kadar ulaşabilir daha sonra bu antivirüsün takip etmiş olduğu kurulum dosyasına ya da programı, olduğu gibi geri silebilen buna benzer bir program ya da antivirüs programı var mı?

Örnek veriyorum bir tane mesela program indireceğiz ya da kuracağız diyeyim kurma kısmı daha önemli, daha sonra bunu o antivirüs programına tanıtıp virüslü olabilir ya da kurduğu dosyalar hiç olmadık yerlere kadar ulaşabilir daha sonra bu antivirüsün takip etmiş olduğu kurulum dosyasına ya da programı, olduğu gibi geri silebilen buna benzer bir program ya da antivirüs programı var mı?
Norton,Kaspersky,Eset,Comodo kendilerinin oluşturduğu güvenli bir alanda indirilen dosyayı hemen açıp analiz ediyorlar zaten. Eğer şüpheli bulurlarsa siliyorlar.

Qihoo 360 var ama bir bug var mavi ekran veriyor. Birde benim antivirüs var ama Linux için geçerli sadece.

Birde sezgiselde güvenli alan oluşturuluyor zaten.
Sezgiselin anlamı zaten güvenli alan içinde uygulama analizi. :)

Geri
Yukarı