Güvenli internet hizmeti gerekli mi?

persiaking

Decapat
Vodafone net kullanıyorum. Güvenli internet hizmeti aktif aile profili açık, kapatsam sorun olur mu? Açık olması daha mı iyi? Tavsiyeleriniz neler?

Virüs programı sevmiyorum çok kısıtlıyor beni ve PC'yi kastiriyor.

Hocam gerekli ya. Eskiden bende kullanmıyordum ve gerek de yoktu. Artık o kadar çok trojan bulaşmaya başladı ki almak zorunda kaldım. Tabi indirdiğiniz, girdiğiniz siterlerde önemli.
Sisteminiz çok mu eski? Ayriyeten ssd olmazsa dediğiniz gibi arkada sürekli çalışıyor ve kastırıyor.

Hocam gerekli ya. Eskiden bende kullanmıyordum ve gerek de yoktu. Artık o kadar çok trojan bulaşmaya başladı ki almak zorunda kaldım. Tabi indirdiğiniz, girdiğiniz siterlerde önemli.
Sisteminiz çok mu eski? Ayriyeten ssd olmazsa dediğiniz gibi arkada sürekli çalışıyor ve kastırıyor.
Monster var güçlü sistem ama crackli uygulamalar zaman zaman kullandığım için kullanmıyorum. Suphelendigim durum olursa Kaspersky indirip taratıp siliyorum..

Direkt kapatın hocam.
Bilgisayar kullanmayı ve internete girmeyi biliyorsa hiç gereği bile yok. Windows defender'ı devre dışı bıraktım. Hiçbir şey olmadı. İnterneti kullanmayı bilirseniz bir şey olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı