Güvenli moddan çıkılmıyor

OziMozi

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar ekran kartımı sattım onun için PC'yi güvenli moda alıp sürücüleri sildim. Sonrada eski kartı taktım. PC'yi açıyorum ama hala güvenli modda çalıştığını düşünüyorum ve MSConfig yazıp önyüklemedeki güvenli önyükleme tikide kalkık halde. Nasıl çıkacağım bu güvenli moddan? Ben ya da başka bir sıkıntı mı var bilen biri yardım edebilir mi? Fotorafta gördüğünüz gibi köşelerde kocaman siyah boşluklar var.

Dosya Ekleri

• IMG_0700.JPG
    IMG_0700.JPG
    199,6 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar ekran kartımı sattım onun için PC'yi güvenli moda alıp sürücüleri sildim. Sonrada eski kartı taktım. PC'yi açıyorum ama hala güvenli modda çalıştığını düşünüyorum ve MSConfig yazıp önyüklemedeki güvenli önyükleme tikide kalkık halde. Nasıl çıkacağım bu güvenli moddan? Ben ya da başka bir sıkıntı mı var bilen biri yardım edebilir mi? Fotorafta gördüğünüz gibi köşelerde kocaman siyah boşluklar var.

Şu anda güvenli modda değilsin driver sorunu olabilir.

Evet değilmişim şuan bende fark ettim driver yükledim ama yanlış filan mı yükledim bilmiyorum ki 144 hz monitör şuan 60hz oluyor en fazla her şey bulanık bulayım derken kör olucam

Evet değilmişim şu an bende fark ettim driver yükledim ama yanlış falan mı yükledim bilmiyorum ki 144 Hz monitör şu an 60Hz oluyor en fazla her şey bulanık bulayım derken kör olacağım.

NVIDIA sitesinden modeli yazarak çıkan driveri indir ve özel kur.

Yok yapamadım yani tekrar açıklayım buraya yeni ekran kartını sattım eskisini taktım hdmi kablosu ile bağladım sürücüyü kurdum ama şuan monitör 144 hz olmasına karşın 59hz çalışıyor ayrıyetten sağdan soldan tepeden siyah boşluklar var ve bulamıyorum ne yapıcağım.

Yok yapamadım yani tekrar açıklayım buraya yeni ekran kartını sattım eskisini taktım HDMI kablosu ile bağladım sürücüyü kurdum ama şu an monitör 144 Hz olmasına karşın 59Hz çalışıyor ayriyeten sağdan soldan tepeden siyah boşluklar var ve bulamıyorum ne yapacağım.

Driveri tekrar kur.

Yeni konular

Geri
Yukarı