Güvenli moddan sonra ekran siyah kaldı

Scrozkly

Picopat
Daha fazla  
Ben az önce ilk defa DDU ile driverlarımı silip yenilerini yükleyecektim ve güvenli moda almam gerekti yaptıktan sonra bilgisayarım tekrar başlatmam gerekti. Ama bilgisayar tekrar başlatıldıktan sonra ekrana görüntü gelmedi siyah ekranda kaldı ne yapmalıyım.

Ben az önce ilk defa DDU ile driverlarımı silip yenilerini yükleyecektim ve güvenli moda almam gerekti yaptıktan sonra bilgisayarım tekrar başlatmam gerekti. Ama bilgisayar tekrar başlatıldıktan sonra ekrana görüntü gelmedi siyah ekranda kaldı ne yapmalıyım.

Ekran kartı sürücüsünü kaldırdıysanız ondan dolayı olmuş olabilir sürücüyü kaldırdıktan sonra tekrar kurdunuz mu?

Bilgisayar hala güvenli modda hiçbir şey yapamıyorum sadece siyah.

Hem Güvenli Modda hem de normal modda mı açılmıyor

Bilgisayarı kapatıp Güç tuşuna basın İlk Windows ekranı geldiğinde Güç tuşuna basılı tutup kapatın sonra açın tekrar aynısını uygulayın Windows Sistem Onarma moduna geçecek belki düzelebilir.

Hem güvenli modda hem de normal modda mı açılmıyor.

Bilgisayarı kapatıp güç tuşuna basın ilk Windows ekranı geldiğinde güç tuşuna basılı tutup kapatın sonra açın tekrar aynısını uygulayın Windows sistem onarma moduna geçecek belki düzelebilir.

Dediklerini yaptım, birkaç denemeden sonra ekranın altında ışık belirdi ama sonra da bir şey olmadı.

Dediklerini yaptım, birkaç denemeden sonra ekranın altında ışık belirdi ama sonra da bir şey olmadı.

Allah Allah Onarım moduna geçmesi gerekiyordu Elinizde format flash belleği varsa Format ekranını açın orada da bilgisayarınızı onarın seçeneği olacak oradan onarmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı