Güvenli OEM KEY var mıdır?

• Konuyu başlatan rico
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 816

rico

Kilopat
Daha fazla  
Yeni PC topladım, haliyle Windows 10 Home Single Language kurdum. Sorum şu. Güvenli OEM key bulabilir miyim? Mesela Home bulursam bu Home Single Language için uyar mı?

Yeni PC topladım, haliyle Windows 10 Home Single Language kurdum. Sorum şu. Güvenli OEM key bulabilir miyim? Mesela Home bulursam bu Home Single Language için uyar mı?
Gitti gidiyordan pro almıştım 20 liraya yıldızı çok olan ve yorumlarda iyi yorum olan satıcılardan alabilirisin ayrıca hangi sürümü kullanırsan kullan aldığım keye günceller bilgisayar

Hocam keşke 10-20 TL bandında bi linkleseniz.
OEM Lisans Nedir? Retail - OEM - MAK Lisans Türleri | Başka Bir Kod
Hocam burada lisans çeşitleri hakkında bilgi var. İnceleyebilirsiniz.
Single Language tek dil anlamındadır. Eğer Key bulamazsanız Home Key alıp kullanabilirsiniz.
Home key Home Single Language'de sıkıntı çıkarmaz yani di mi hocam

Hocam keşke 10-20 TL bandında bir linkleseniz.

Home Key Home Single Language'de sıkıntı çıkarmaz yani değil mi hocam.

Çıkarmaz hocam. Kullanabilirsiniz. Zaten bakarsanız genelde hep OEM Home lisans var. Single Language olarak Microsoft satıyor. Alın bir lisans kullanın.

Home Single Language olarak satılmaz lisans. Ya Home ya da Pro olarak alanlar olur genelde. Alacağın lisansın MAK olmamasına özen göster; güvenli siteden, satıcıdan al ve yorumlara dikkat et. Satıcıya almadan önce lisans türünü sor. Aslında internette satılan OEM'in donanım üreticilerinin verdikleri OEM lisans dışında güvenli olanı yok. Fakat alanların çoğunda bir sorun çıkmıyor. Kaldı ki vereceğin 1000 küsür TL değil. 10-20 TL arası bir şey. Dediklerimi yaparsan düzgün bir şey alırsın.

Al 5TL'ye kullan fazlasını verme 3 senedir 4 PC'de kullanıyorum 0 sıkıntı.
Hocam şimdi bu professional ya ben home single language kullanıyorum olur mu şimdi alsam pek anlamadım.

Geri
Yukarı