Güvenli olmayan web sitelerinden alışveriş yapılır mı?

Tamam ama öyle bir sitenin güvenli olmadığı açık ve net ortada fakat emin olamadıysanız sizi suçlayamam.

Hocam siz bir tik her şeyi bildiğinizi sanıyorsunuz fakat cok dar bir açıdan bakıyorsunuz. Yazdıklarınız ise salt bilgi. Burada 2+2 kac ederden bahsetmiyoruz günümüz şartları önemli. Bu yazdıklarımın altını doldurmak adına birkaç örnek vereceğim;

Ben bir öğrenciyim bilgisayarımı parca olarak satıyorum veya küçük bir bilgisayar tamircisiyim elimdekileri çıkarmak için kendimce site kurdum internetten satmak istiyorum belki insanları dolandırıcam belki yapmayacağım bilemezsin. Bu riske girecek misin peki sen? Neden gireceksin peki? Çünkü sen asgari ücretle geçinen çoğunluğun olduğu bir ülkedesin.

0 ekran karti alıp da sorunlu olanlar var elektronik "risk" isi mesele bu riski alicak misin almayacak mısın?

-N11'den hoparlör aldim kulaklık geldi.

-Sıfır harddisk aldim yenilenmiş ürün gönderdiler.

Ben 0HDD ile rfrbsh ayrımını yapabiliyorum peki niye o zaman sipariş verdim? Çünkü 0 harddisk 350₺. 2.el harddiski 2kez iade ettikten sonra 3. siparişim de saglam bir harddiskim oldu. Deneme yapa yapa ulaştım buna. Parasi olan adam zaten bir zahmet gitsin vatana.

Yanlış anlaşılmasın bu yazdıklarımı yukarıdaki site için guvenilir olarak algılanmasın. Genel olarak direk ne uğraşıyorsun kardeş Amazon MediaMarkt orada duruyor gibi bir tutum olduğu için yazdım imkani olan insan mağazanın konumuna giderek once birebir yoklama yapabilir veya yukarıda denildiği gibi müşteri hizmetleri yoklanabilir sonra güvenilirse devam edebilir umarım anlatabilmişimdir saygılar...

HTTPS://www.zetbil.com/index.php
RX560 900₺ kaç kişi biliyor bu siteyi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı