Güvenli şekilde fotoğraf indirme

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Çok sayıda fotoğraf indireceğim. Direkt Google tarafından paylaşılmadığı için Google Fotoğraflar kısmına da tam güvenemiyorum. Sonuçta önüme gelen yaklaşık 10 resmin 7-8 tanesini indireceğim muhtemelen. Güvenli şekilde nasıl indirebilirim?
tabii ki Amerikan başkanı falan değilim. Bilgisayarımda devlet sırları falan yok ama yine de virüs falan bulaşmasını istemiyorum belirtmiş olayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğrafı nereden indireceksiniz? İnternet tarayıcısında gördüğünüz fotoğrafı masaüstüne sürüklemeniz yeterli. Herhangi bir fotoğraftan da virüs konusunda endişelenmenize gerek yok.

Sağ tıklayıp resmi farklı kaydet derseniz güvenli bir şekilde indirmiş olursunuz.

1646500594057.png

Çok sayıda fotoğraf indireceğim. Direkt Google tarafından paylaşılmadığı için Google Fotoğraflar kısmına da tam güvenemiyorum. Sonuçta önüme gelen yaklaşık 10 resmin 7-8 tanesini indireceğim muhtemelen. Güvenli şekilde nasıl indirebilirim?
tabii ki Amerikan başkanı falan değilim. Bilgisayarımda devlet sırları falan yok ama yine de virüs falan bulaşmasını istemiyorum belirtmiş olayım.

Resimden virüs bulaşması için link olarak bir yerden tıklamanız mümkün sadece harici olarak diğer yöntemler virüs imkansızdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı