Çözüldü Güvenlik Duvarından Office Uygulamalarını Engelleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lord Raiden

Megapat
Makaleler
14
Merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi ben Microsoft Office uygulamalarının internet erişimini komple engellemek istiyorum.
Bilgisayarımda Kaspersky yüklü ve oradaki güvenlik duvarından engelledim bazılarını ama halen bir şekilde internete bağlanıyor.
Bu işlemi nasıl yapmam gerekiyor? Bir kaç resim ekliyorum yaptığım şeyler ile ilgili.
Bu arada faydası olur mu bilmem ama Office ve Windows orijinal lisanslı.

Kaspersky-Güvenlik-Duvarı.png

Screenshot_3.png

Çözüm
Windows 7 olduğuna bakmayın, değişen neredeyse hiçbir şey yok. Yöntem işe yarıyor, bizzat deneyimledim. Korsan mı kuruyorsunuz da internet bağlantısını kesiyorsunuz? 😏
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim öncelikle.
Hayır, konuda belirttiğim gibi Windows'u ve Office'i lisanslı kullanıyorum.
Bu arada Kaspersky'nin güvenlik duvarından ilgili olan tüm programların erişimini kesince istediğim sonuca vardım.
Windows 7 olduğuna bakmayın, değişen neredeyse hiçbir şey yok. Yöntem işe yarıyor, bizzat deneyimledim. Korsan mı kuruyorsunuz da internet bağlantısını kesiyorsunuz? 😏
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada Kaspersky'nin güvenlik duvarından ilgili olan tüm programların erişimini kesince istediğim sonuca vardım.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Çözüm
Sayın moderatörüm ufak bi' espri yapayım demiştim rica ederim. Sorununuzun çözülmesine sevindim iyi denetimler.

Yeni konular

Geri
Yukarı