Güvenlik kamerasına router ile internet sağlanır mı?

rtpc

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Konuyu nereye açacağımı tam bilemedim. Burasının uygun olduğunu gördüm,

İş yerimizde kamera sistemi bulunmakta. Fakat iş yerimde internet bağlantısı yok. Herhangi bir router ile farklı bir iş yerinden Wi-Fi ile internet çekebilir miyim? Router ile kamera arasında Ethernet kablosu olabilir bu şekilde?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

İş yerimizde kamera sistemi bulunmakta. Fakat iş yerimde internet bağlantısı yok. Herhangi bir router ile farklı bir iş yerinden Wi-Fi ile internet çekebilir miyim? Router ile kamera arasında Ethernet kablosu olabilir bu şekilde?

Olur neden olmasın ki.

Kayıt cihazında ki ethernet portuna taktığın kablo bir şekilde router a ulaşssın sorun yok arada swicth modem olsada olur.O ağa bağlı olan cihazlar kameraları izler o ağa bağlanmadan izlemek istiyorsan statik ip ihtiyaç var.Bazı kayıt cihazların buna çözümleri oluyor.Kayıt cihazınız modeline göre araştırma yapmanız daha iyi olcaktır.

Geri
Yukarı