Güvenlik yazılımlarını kapalı tutup korsan yazılım kullanırsak ne olur?

Emin olun bunların kesinlikle ücretsiz alternatifleri vardır ve bunlar kadar iyidir.
Hepsinde geçerli değil bu benim için. Öyle ücretli yazılımlar var ki ücretsiz alternatiflerini ezip geçiyor. O konuda zaten ben araştırıyorum ve olabildiğince dikkatli olmaya çalışıyorum. Ama oyun konusunda kesinlikle korsana bulaşmam.

Son düzenleme:
Eğer rat veya keylogger yersen bilgisayarında ki bütün bilgilere ulaşabilirler.

2020 yılındayız. Keylogger ile şifre çalmak 2002-2008 yılları arasında kaldı. İnternet kafelerde çok olurdu.

Muhtemelen bilgileriniz çalınır ve sizin adınıza banka işlemleri yapılır.

Kusura bakma da adına nasıl bankacılık işlemi yapabilirler? Kulaktan dolma şeylerle bilgilendiriyorsun. Google'dan araştırıp yazma. Birinin banka hesabını çalmak, ondan habersiz de işlem yapmak sandığın kadar kolay bir iş değil. Hele de 2020 yılında. Mobil bankacılık var, onay kodu var şusu var busu var...

Denildiği gibi senin korsan kullanma yeteneğine bağlı. Her korsan yazılım zararlı içermiyor fakat yine de kullanılmasını hiçbir şekilde tasvip etmiyorum. Ama korsan yazılımların büyük bir çoğunluğunun ekseriyesi zararlı bulunduruyor içerisinde. Yani nereden indirdiğine ve ne indirdiğine bağlı bir şey.

Kusura bakma da adına nasıl bankacılık işlemi yapabilirler? Kulaktan dolma şeylerle bilgilendiriyorsun. Google'dan araştırıp yazma. Birinin banka hesabını çalmak, ondan habersiz de işlem yapmak sandığın kadar kolay bir iş değil. Hele de 2020 yılında. Mobil bankacılık var, onay kodu var şusu var busu var...
Öyle yapılması mümkün ki. Ne yöntemler var bilseniz. Suçlular akla hayale gelmeyecek şeyler yapıyorlar.

Öyle yapılması mümkün ki. Ne yöntemler var bilseniz akla hayale gelmeyecek şeyler yapıyorlar.
Ne yöntemler olduğunu ben de biliyorum ama o yöntemleri herkese yapmıyorlar. Yukarıdaki mesajımda belirttim. Çok yüksek limitli kartlar kullanmıyorsanız kimse size bir şey yapmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fazla açıklamayacağım bunları zaten AV kullanmayanlara vb. kaç kez yapıyoruz. Senin dediğin onların da eksi tarafıan yönelmek olduğundan en basitinden kapıları açmış olursun. Kapının ne olduğunu da lise bitiren çoğu kişi bilir.

Peki o bilgisayarda bankacılık işlemleri yapılırsa ne olur?

İşte o çok sıkıntılı durum banka işleri yapıyorsan Windows Defender'e güvenme Avast programlarını falan indir eğer oyunlarda hile yapacaksan kalabilir ama er 2'sini yapacaksan her korumayı açtığındao hack dosyası silinir.

Geri
Yukarı