Güzel Araba Yarışı Oyunu

Egemen

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Doktor
Ehliyeti aldığımdan olsa gerek araba yarışı oyunlarına hevesim başladı :) Zamanında Most Wanted, Carbon , Undercover, Test Drive 2 oynamıştım da uzun zamandır hiç oynamamıştım. Need for Speed serisi kalitesini bozdu dediler ama bilmiyorum tabi. Sizin tavsiye edebileceğiniz bir oyun var mı ? O eski Most Wanted'in zevkini verebilecek bir oyun çıktı mı ?

Test Drive Unlimited 2 açık dünya güzel bir oyun. Save dosyasını indirdiğin zaman o oyun baya iyi oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Blur çok harika bir oyundur. Tekrar yarış oyunlarına dönmek adına çok iyi bir oyunu seçmişsin. Hevesini kat be kat alırsın o oyundan. ;) Onun dışında NFS Shift 2, Dirt 3 ve Most Wanted 2012 gibi oyunlara da bakabilirsin. Güzel oyunlardır. :)

Test Drive Unlimited 2 harika bir oyun. Yakın zamanda da Test Drive Ferrari Racing Legends çıktı o da hoşuma gitti. Yeni Most Wanted oyunu hem iyi hem kötü. Denemen iyi olur. Ayrıca Blur da çok zevkli bir oyun.

Test Drive Unlimited 2 grafikleri Dirt ile yarışamasa da çok hoşuma gitti. Open Word tarzı olduğu için sevdim zaten. Canım sıkılınca oynuyorum :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı