Güzel Grafikli Oyun Tavsiyesi

MuX

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Vatican City
Merhaba arkadaşlar,
Yıllarca laptoplarda Ultra Low/Medium ayarlarda, düşük çözünürlüklerde oyun oynadıktan sonra sonunda Haziran'da aşağıdaki sistemi topladım.

Ancak, elindeki sistemi zorlayacak, güzel grafikli keyifli fazla oyunum olmadığını fark ettim. Bir çok oyunumu indirip yüksek atarlarda oynamaya niyettiysem de ya hikayesini bitirdiğimden dolayı eski oyunlar olduğu için sadece bir kaç tanesinden tatmin edici sonuç alabildim. Sizden istediğim güzel grafikli, müzikli, FPS/TPS oyun tavsiye etmeniz. Kütüphanemden oynamadığım ama mutlaka oynamam gerektiğini düşündüğünüz oyunları da tavsiye edebilirsiniz.

Bir kaç tane de arkadaşlarımla birlikte oynayabileceğim online/coop tarzı oyun tavsiye ederseniz mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ediyorum :)

Kütüphanem: Steam Community :: ⎝MuX⎠ :: Games

Not: Arkadaşlarım MMO, ben MOBA tarzı oyunlardan hoşlanmıyorum :)

Asus Strix B350-F Gaming ~ Ryzen R5 2600X ~ MSI GTX1060 Gaming X 6G ~ Kingston HyperX Furry 8G DDR4 2666MHz ~ 1xWD Caviar Blue 1TB 7200RPM ~ Asus PCE AC-51 ~ Corsair Spec-01 ~ Corsair VS600W ~ 1xDell P2317H ~ Corsair K68 RGB ~ Corsair Sabre RGB ~ SteelSeries Siberia 200

Son düzenleyen: Moderatör:
İlginiz için teşekkür ediyorum hepinize. İmzamdaki bilgiyi belirttiğim için ceza aldığım için biraz geç geri dönebildim kusura bakmayın. Onlar da haklı tabi durduk yere kafama esse imzamı değişirsem cevap veren sizler ve ileride koya bakacak arkadaşlar için sorun olacaktı :)

Assasins Creed serisinden 3 ve 4 Black Flag serilerini ve Mafia 2 oyununu kesinlikle oynamalısın.
Hocam ayrıyetten Uplay hesabımda var. Bir zamanlar AC hayranı olduğum için kutulu almıştım bir kaç tanesini. Uzun sözün kısası AC, Ezio üçlemesi, Black Flag ve Origins oynadım. Mafia serisine bakabilirim. İlk oyunun demosunu oynamıştım. :)

Euro Truck Simulator 2
Vatandaşımızın favori oyunu. Öyle ki oyunun en büyük modunu yapan bir vatandaşımızdı yanlış hatırlamıyorsam. Oynamazsam olmazdı :)

Rise Of The Tomb Raider
Rise Of The Tomb Raider ve Tomb Raider 2013 tavsiye ederim.
2013'ü GT520m'li laptopumda oynamayı denemiştim. Tabi paraşütle atlama bölümünde 3 FPS aldığımdan geçememiştim. Lara Croft ablamızın oyunlarına bir şans daha vermezmiyim :)

Mortal Kombat X yok ama.
Yıllar önce PS kafede oynamıştım. "Prosu" olduğunu iddia eden bir arkadaşı sadece tekme tuşuna basa basa yenmiştim. Tek bildiğim tuş oydu doğrusu. Belki arkadaşıma da aldırıp yine tekmeyi basarım :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı