Güzel grafikli savaş oyunu önerisi

Arma 3 ve escape from tarkov. Çok gerçekçi oyunlardir.
Mobilde çıkmış galiba 🤣🤣🤣
Konu türünü okuyup yorum yapın.
Shadow Fight 2 Mod APK (Para Hileli)

Android kısmında çok hakimiyetim yok. Fakat critical ops tam bir CS:GO çakması. Ona bakabilirsin. LoL tarzı istersen Wild Rift var. Çok kişi bilmez ama Brawlhalla var. Onu da severek oynarım. Grafikleri iyi olan demişsin ama bence önemli olan eğlenmek. Ben bunları oynarken eğlendiğimi hatırlar gibiyim.

World War Heroes.

Bir süre sonra kanser ediyor bulaşmasın. Onun dışında en ideal oyun CoD Mobile. Sağlam bir şirketin elinden çıktığı belli ama o bile bence iyi değil. Mobil oyun sektörünü bu yüzden sevmiyorum. Copy paste oyunlar, çocuk oyunları ve çöp oyunlar. Ama nasıl oluyorsa oyun gelirlerinin açık ara en fazla kısmını mobil oyun sektörünü oluşturuyor. 😀

Bir süre sonra kanser ediyor bulaşmasın. Onun dışında en ideal oyun CoD Mobile. Sağlam bir şirketin elinden çıktığı belli ama o bile bence iyi değil. Mobil oyun sektörünü bu yüzden sevmiyorum. Copy paste oyunlar, çocuk oyunları ve çöp oyunlar. Ama nasıl oluyorsa oyun gelirlerinin açık ara en fazla kısmını mobil oyun sektörünü oluşturuyor. 😀

Abi içimden geçen her şeyi dökmüşsün vallahi :D herkesin PC'si olmuyor veya millet tuvaletteyken, dışardayken falan oynamak istiyor. Garip bir biçimde gerçekten büyük bir kitlesi var.

Abi içimden geçen her şeyi dökmüşsün vallahi :D herkesin PC'si olmuyor veya millet tuvaletteyken, dışardayken falan oynamak istiyor. Garip bir biçimde gerçekten büyük bir kitlesi var.

Böyle düşünmemin nedeni sanırım PC de AAA oyunlar oynadığım için sanırım. Tabi şimdi bazı nedenlerden oynayamıyorum. Mecbur mobil. Tabi BF5 de Ultra ayarlarda oynadıktan sonra biraz zor oynuyorsun World War heroesi(2.dünya savaşı temalı P2W bir mobil oyun. 😀) P2W deyince aklıma bir de mobil oyun sektöründeki bütün oyunların bu sisteme dayanması geldi bak aklıma. 😀

Geri
Yukarı