Güzel hikayeli oyun önerisi

Dying Light?

Battlefield Hardline?

Arkadaşlar acil cevap vermeniz lazım? BF Hardline nasıldır? Dying Light mı almalıyım BF mi?

Şuan Far Cry 4 oynuyorum hikayesi güzele benziyor daha %15 falan ilerledim, haritanın büyüklüğü gözümü karartsa da hoşuma gitti.

Dying Light?

Battlefield Hardline?

Arkadaşlar acil cevap vermeniz lazım? BF Hardline nasıldır? Dying Light mı almalıyım BF mi?

Battllefield'ın SP kısmı çok kısa hikayesi için oyun alıyorsanız Battlefield Hardline size göre değildir. Dying Light'ı ise oynamadım ama oyun hakkında iyi duyumlar almıştım. Ben COD Modern Warfare serisini öneririm.

Hikaye açısından kesinlikle Soma öneriyorum. Korku oyunu olarak beklentilerini karşılayamayabilir fakat hikayesi oldukça etkileyiciydi bence.

Dying Light aldım, pişman oldum, zevki evet ama optimizasyon sorunu var. Grafikleri de çok iyi değil. Bir de Life is Strange aldım, Episode 1 bitti. Hoş oyun, güzel bir hikayesi var, grafikleri yeterli buldum.

Halen oyun tavsiyesine ihtiyacın varsa Dead space serisini öneririm ve MGS PP olabilir. İyi günler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı