Güzel Kadın Yüz Modu - Mount and Blade: Warband

Merhaba Technopat Topluluğu!

Oyun içindeki kadın karakterlerin yüzleri size de biraz sıkıcı ve çirkin gelmiyor mu? Ben de aynı düşünceyle hareket ederek, daha çekici ve güzel bir yüz modu oluşturdum ve bunu sizinle ücretsiz olarak paylaşmak istiyorum.

Mod Özellikleri:

• Kadın karakterlerin yüzlerinde gerçekçi ve güzel detaylar. (Makyajlı kadınlar, esmer kadınlar, sarışın ve beyaz kadınlar mevcut.)
  • Daha çeşitli yüz ifadeleri.
  • Oyun deneyiminizi daha kişisel ve zengin kılacak detaylar.
İndirme Linki: indir

Kurulum Talimatları:

1. İndirilen dosyayı uygun klasöre çıkartın.
  2. "Warband Face Mod" klasörünün içindeki 4 dosyayı, oyunun dosya konumuna yapıştırın ve "Hedefteki dosyayı/ları değiştir" diyin.
  3. Oyununuzun mod yöneticisinden modu etkinleştirin.
Umarım bu mod, oyun deneyiminizi daha da güzelleştirecek ve kadın karakterlerin yüzlerine yeni bir soluk getirecektir. Geri bildirimlerinizi bekliyorum ve keyifli oyunlar dilerim!

Mod Fotoğrafları:
Mount & Blade  Warband Screenshot 2024.01.21 - 00.31.47.04.png
Mount & Blade  Warband Screenshot 2024.01.21 - 00.32.24.62.png
Mount & Blade  Warband Screenshot 2024.01.21 - 00.31.16.46.png
Mount & Blade  Warband Screenshot 2024.01.21 - 00.31.51.03.png

Not: Modu kullanmadan önce oyunun değiştirilecek dosyalarını yedekleyin ve modu kendi sorumluluğunuzda kullanın.

Teşekkürler, OSAKA

Dosya Ekleri

• Mount & Blade  Warband Screenshot 2024.01.21 - 00.31.55.42.png
    Mount & Blade Warband Screenshot 2024.01.21 - 00.31.55.42.png
    3,9 MB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Merhaba Technopat topluluğu!

Oyun içindeki kadın karakterlerin yüzleri size de biraz sıkıcı ve çirkin gelmiyor mu? Ben de aynı düşünceyle hareket ederek, daha çekici ve güzel bir yüz modu oluşturdum ve bunu sizinle ücretsiz olarak paylaşmak istiyorum.

mod özellikleri:

• Kadın karakterlerin yüzlerinde gerçekçi ve güzel detaylar. (makyajlı kadınlar, esmer kadınlar, sarışın ve beyaz kadınlar mevcut.)
  • Daha çeşitli yüz ifadeleri.
  • Oyun deneyiminizi daha kişisel ve zengin kılacak detaylar.
indirme linki: indir

Kurulum talimatları:

1. İndirilen dosyayı uygun klasöre çıkartın.
  2. "Warband face mod" klasörünün içindeki 4 dosyayı, oyunun dosya konumuna yapıştırın ve "hedefteki dosyayı/ları değiştir" deyin.
  3. Oyununuzun mod yöneticisinden modu etkinleştirin.
Umarım bu mod, oyun deneyiminizi daha da güzelleştirecek ve kadın karakterlerin yüzlerine yeni bir soluk getirecektir. geri bildirimlerinizi bekliyorum ve keyifli oyunlar dilerim!

not: modu kullanmadan önce oyunun değiştirilecek dosyalarını yedekleyin ve modu kendi sorumluluğunuzda kullanın.

Teşekkürler, osaka.

Hocam keşke oyun içinden modla alakalı bir fotoğraf koysaydınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı