Güzel Oyun Tavsiyeleri

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Sıkıntıdan patlayacağım resmen, şu 2-3 aydır ne oyun bulabiliyorum ne oynayabiliyorum. Önerebileceğiniz, güzel, boyutu düşük mümkünse(İndirme boyutu, oyunu satın alacağım fakat internetim aşırı yavaş, 200 KB/s ile indiriyorum o yüzden hani 7-8 GB geçmeyecek oyunlar istiyorum. "İndirme boyutu olarak" mesela 30 GB yer kaplasın ama indirmesi 8 GB olsun gibi. Örnek olarak Squad var, 37 GB yer kaplıyor indirmesi 13.2 GB.) Şu anda bende bu oyunlar var:

Squad, Insurgency, CSGO, PUBG, Rust, TF2, GMOD, R6S, L4D2, Don't Starve Together, ETS 2 ve Realm Royale.

Oyun türü fark etmez her türlü olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rainbow-Sixsiege boyut ne kadar bilmem ama oyun mükemmel ve taktik oyunu bu arada benim int 60 kb/s ama gece oyun indirdiğimde 450 kb/s oluyor.pubg 16.9 gb gece 1 de açtım sabah 11 de inmişti

Yaza özel special menüleri yazıyorum;

Dead Island serisi havuzlar, denizler baya iç açıcı.
Kesinlikle ama kesinlikle Depth 2000 Saatim var oyunda. İnanılmaz keyifli ve aynı şekilde serinletiyor.
Dishonored tatlı olabilir, yanında serin bir içecekle.
Bioshock 1 ve 2 çok keyifli ve ayrı bir kültür.

Rainbow-Sixsiege boyut ne kadar bilmem ama oyun mükemmel ve taktik oyunu bu arada benim int 60 kb/s ama gece oyun indirdiğimde 450 kb/s oluyor.PUBG 16.9 gb gece 1 de açtım sabah 11 de inmişti
2 oyunada sahibim ve konuda yazıyor, sanırım konuyu okumadan yorum yaptınız?
Yaza özel special menüleri yazıyorum;

Dead Island serisi havuzlar, denizler baya iç açıcı.
Kesinlikle ama kesinlikle Depth 2000 Saatim var oyunda. İnanılmaz keyifli ve aynı şekilde serinletiyor.
Dishonored tatlı olabilir, yanında serin bir içecekle.
Bioshock 1 ve 2 çok keyifli ve ayrı bir kültür.
Dishonored oynamıştım, kaydetme sorunları olduğundan geri iade etmiştim sanırım şuan çalışıyor bir sıkıntı yok. Depth almayı düşünüyorum tüm arkadaşlarımda var. Bioshock'a bakacağım hiç bilmediğim bir evren :)
Tomb Rider bütün serilerine bakabilirsin hepside enfes
Bakacağım, teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı