PSP güzel oyun tavsiyeleri

xPSYCHOx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Mobilde pek fazla güzel oyun olmadığı için telefonuma PSP emulatörü indirdim ve bir oyun denedim. Başarıyla sonuçlandı. PSP de mükemmel diyebileceğiniz oyunları söyleyebilir misiniz?

Gta: Liberty City Stories, futbol oyunu seviyorsanız pes 2013 (lisans yaması da var isterseniz yollayabilirim), nfs most wanted öneriliyor ben daha oynamadım bilmiyorum o yüzden. Tekken, ben 10 oyunları oynayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda da birçok PSP oyunundan bahsediliyor.

Hocam lisans yamasını gönderebilir misiniz? Ayrıca PES 2013'e Türkçe spiker kuruluyor mu?

GTA: Liberty City stories, futbol oyunu seviyorsanız PES 2013 (lisans yaması da var isterseniz yollayabilirim), NFS Most Wanted öneriliyor ben daha oynamadım bilmiyorum o yüzden. Tekken, ben 10 oyunları oynayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda da birçok PSP oyunundan bahsediliyor.

Ghost of sparta, chain of olympus, silverfall, mgs peace walker.

Hocam God of War'da hangi oyundan başlamalıyım? Ayrıca ghost of sparta ile chain of Olympus'un arasında hikaye bağı var mı?

Hocam lisans yamasını gönderebilir misiniz? Ayrıca PES 2013'e Türkçe spiker kuruluyor mu?

Lisans yaması Android'de nasıl yapılıyor bilmiyorum PSP'ye Save Data'ya atmıştım ben RAR'ı açıp. Türkçe spikeri denemedim ama muhtemelen olmuyor. Ben yine de deneyeyim.

Teşekkür ederim hocam güzel bir oyuna benziyor. Araba yarışı odaklı bir oyun mu?

Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Peki arkadaşlar PSP'de oynayabileceğim Call of Duty benzeri oyunlar var mı?
Playstation exclusive oyunu. Aynen yarış oyunu.

Hatırlarsam Call of Duty Road to Victory vardı.

Geri
Yukarı