Elektronik Guild ModartPC RX 6800 sistem 18.000TL

Reis oyunları nasıl aldın bir de hangi oyunlar ben de aynı kasadan aldım da ekran kartıyla beraber helen oyunlar için mail attım bir de işlemci için de oyun alınabiliyormuş onun için de mail gerekiyor mu

Eyvallah saolasın sipariş numarası yazın diyodu onu yazdım ama olur heralde
Her site farklı şekilde yürütüyordur hocam benim aldığım site mail adresi verdi oraya faturayı gönderdim 2 gün sonra kod geldi, ekran kartı için Dead Island 2 ve Callisto Protocol oyunlarını işlemci içinde Uncharted 4 alacaksınız, Dead Island 2 ve Callisto Protocol henüz çıkmadığı için ön sipariş gibi bir durum oluyor oyunlar çıkınca indirir oynarsınız.

Fiyatı güzel anakartı TUF B450 yapıp almanız daha iyi olur. Son 4 stok gözüküyor.

Akakçe'den arkadaşıma R5 5600 + RX 6700XT sistem topladim diger parcalarida guzel 16 bin tuttu artik insanlar toplamayi oğrensede boyle stok eritme sistemleri azalsa keşke.

Akakçe'den arkadaşıma R5 5600 + RX 6700XT sistem topladim diger parcalarida guzel 16 bin tuttu artik insanlar toplamayi oğrensede boyle stok eritme sistemleri azalsa keşke.

Nasıl bir PC topladınız bilmiyorum fakat bu sistemi tek tek Akakçe'den toplayınca 23.500 gibi bir tutara çıkıyor. Ayrıca RX 6800 biraz daha iyi bir kart RX 6700 XT'ye göre.

Asus TUF RX 6800 = 11,999
Ryzen 5 5600 = 2849
Asrock B550 Anakart = 1792
16GB 3200Mhz Ram = 900
250GB M.2 SSD = 495
Kasa + 650w Psu = 2000
Toplam = 20,035
RX 6800,5 5600,Asrock B550 ve SSD Akakçe den en dip fiyatlarla hesaplandı Ram+Kasa+Psu marka gözetmeden bulanabilecek dip fiyatlara göre fiyat yazdım.. Açıkçası A320 Anakart olsa bile dediğiniz rakamlara bu sistemi toplamak imkansız Akakçe'den.. Yine de ben topluyorum diyorsanız DC'a gerek yok buradan paylaşın herkes bilgilensin ve öğrensin. Ayrıca bu hesapladığım sistem gerek Mantis gerekse Modart'ın kasa,psu,anakart,ssd ve ram olarak altında kalan bir sistem.

Çoğu durumda ne yapılırsa yapılsın hazır sistem kasalar daha avantajlı olabiliyor. fakat ciddi bir sıkıntı var zira genelde hazır kasaları parça olarak göndermiyorlar. yani iade olmuş, kullanılmış ,teşhir vs ürün kullanmaları mümkün olabilir. zaten bir nebze hazır sistemlerin uygun fiyat olmasıda bence bu yüzden yoksa çok az donanım bilgisine sahip bir insan rahatlıkla kasa toplayabilir.

Çoğu durumda ne yapılırsa yapılsın hazır sistem kasalar daha avantajlı olabiliyor. fakat ciddi bir sıkıntı var zira genelde hazır kasaları parça olarak göndermiyorlar. yani iade olmuş, kullanılmış ,teşhir vs ürün kullanmaları mümkün olabilir. zaten bir nebze hazır sistemlerin uygun fiyat olmasıda bence bu yüzden yoksa çok az donanım bilgisine sahip bir insan rahatlıkla kasa toplayabilir.
Haklısınız bu yüzden gelen ürünler teslim alındığında öncelikle ürünlerin garantileri ve süreleri sorgulanmalı ayrıca ürünün üzerinde yer alan seri numaraları ile kutu üzerinde ki seri numaraları mutlaka karşılaştırılmalıdır.

Haklısınız bu yüzden gelen ürünler teslim alındığında öncelikle ürünlerin garantileri ve süreleri sorgulanmalı ayrıca ürünün üzerinde yer alan seri numaraları ile kutu üzerinde ki seri numaraları mutlaka karşılaştırılmalıdır.
Valla benim işlemci ihhalatçı firmanın sitesinde sorgulanmıyor, yani böyle bir işlemci yok hükmünde, ayrıca anakartın garantisinin bitmesine 1 yıl kalmış görünüyor aslında anakart 3 yıl garantili. satınaldığım firma fatura tarihi garantide geçerli diyor, ne yapacağımı bilmiyorum açıkcası daha 15 gün oldu sistem geleli.

Yeni konular

Geri
Yukarı