Guitar Hero PC uyumlu gitar önerisi

Bütçe
100-250

kocaman35

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba guitar Hero oynamak için bilgisayar uyumlu gitar almak istiyorum. Bütçem 250 TL civarında. İnternette araştırdığımda çoğu firmanın üretimden kaldırdığını gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Clone Hero ise kullandığın uygulama mecbur ikinci el PS3 gitarlarına bakmalısın. Diğerlerine ulaşması çok daha zor. Tabii onlar da latency yapıyor mu bilmiyorum ama uyumlu oldukları yazıyordu sitede.

İkinci el PS3 gitarları PC'de sıkıntı çıkartır diye çekindim biraz ve PC uyumlu gitarlara yöneldim ama bahsettiğiniz gibi ulaşması çok zor. Letgo'da birkaç ilan gördüm ama çoğunun ya alıcısı yok ya da bozuk. PS3 gitarları Clone Hero'da çalışır mı? Ona göre PS3 gitarlarına yöneleceğim.

İkinci el PS3 gitarları PC'de sıkıntı çıkartır diye çekindim biraz ve PC uyumlu gitarlara yöneldim ama bahsettiğiniz gibi ulaşması çok zor. Letgo'da birkaç ilan gördüm ama çoğunun ya alıcısı yok ya da bozuk. PS3 gitarları Clone Hero'da çalışır mı? Ona göre PS3 gitarlarına yöneleceğim.

Hocam burada bilgi var, kullanılabildikleri ama latency problemleri olduğu yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı