Guitar Hero Warriors of Rock ve Metallica'yı Online Oynayamama

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
PS3’üme Guitar Hero Warriors of Rock ve Metallica oyunlarını aldım. WoR oyununu Super Bundle aldığım için, mikrofon, gitar ve davulum da mevcut ve oyunları sorunsuz oynayabiliyorum. Ayrıca PS3'ümü PSN’e de kaydettirdim. Yani legal bir kayıtlı kullanıcıyım. Her PS3'ü açtığımda giriş yapmak istiyor musunuz diye soruyor ve ben “Yes” diyorum. Lakin bir türlü Metallica ya da WoR oyunlarını oynayamıyorum. Bunun sebebi ne olabilir? Oyunun menüsünden çevrimiçi seçeneğini seçiyorum. Sonrasında her seçeneği deniyorum kayıtlı başka kullanıcılara ulaşabilmek adına ama ne yazık ki hangi kombinasyonları denersem deneyeyim, bugüne kadar bir kez bile online oyuncu bulamadım.

Aslında ben bir XBOX 360 kullanıcısıyım ve konunun donanımla pek bir ilgisi yok ama bu kadar uğraşıp e-posta atmışsın, gelen kutumuzu şenlendirmişsin, seni boş çevirmek olmaz. Hemen ufak bir araştırma yaptım ve beklediğim sonuca ulaştım. Oyun çok az sattığı için online sunucuları kısa sürede kapanmış. Bu yüzden online oynaman imkansız gibi. Aynı durum Metallica için de geçerli.

Uyarı! Bu konu 13 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı