Gwei uçtu

KağanBey

Kilopat
Daha fazla  
Çekim talebini Ethermine de 40 gwei olarak ayarladım şu an durum böyle :)

IMG_20210830_000726.jpg

Sabah 40 idi şu an 165 takılma hiç anlık oluyor böyle şeyler. Ben 20'ye ayarladım zaten ha biancede durmuş ha bende değişmiyor biriktiriyorum etherleri.

NiceHash'le ilgili benim bilgim yok ama daha karlı olduğunu bilsem denerdim. Bu nedenle sana sordum bir kullanıcı olarak. Genelde NiceHash kesintisinin fazla olduğu söyleniyor o nedenle hiç deneme niyetim olmadı.

Aynı konuyu açacaktım bugün. 2-3 gündür gweiler aşırı uçuk.
Ben de bugün Binance Pool geçtim mecbur olarak.

20 Gwei ayarlı şekilde ödeme alıyordum hep. 2-3 dolar kesinti oluyordu maksimum ama o kadar vermek yerine 10 gwei düşürdüm test için fakat gwei 20yi görmeyi geç 60ın altına düşmedi.

4000lere kadar uçtu wei bugün. Şimdi 90larda. Bakalım ne olacak. Umarım gelecekte daha normal hallere döner. Zaten gwei düşsün amacıyla günceleme geldi gelirler %20 e yine aynı gweilere çıktı ne anlaşıldı bu işten... Eskiden gwei madencileri bağlamıyordu ama şimdi bizi ilgilendirdiği için problem yaşanıyor artık. İnsanlar yavaş yavaş ravencoine geçmeye başladı artış var raven ve ergo th değerlerinde. Gwei de ondan uçtu herhalde herkes ödeme alıp değiştiriyor.

Ethermine gwei takibini buradan yapıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı