Çözüldü Ethereum Gwei Miktarını Kaç Yapmalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

elegiac

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhabalar ben Ethermine üzerinden 0.01 olana kadar kazdım fakat ne kadar gwei vereceğimi bilmiyorum. Ne kadar Gwei vereceğimi söyleyen bir site var mı? Yoksa bile ben eskiden 40 gwei ile çekiyordum, yine aynı miktarla çekebilir miyim?

Çözüm
Yanlışsınız.
Anlık olarak düşüyor çıkıyor. Minimum 50-60 arasında geziyor. İlla Gas ile çekecekseniz 40 neredeyse imkansız ama evet 55 vererek ve bekleyerek çekebilirsiniz.
Yanlışsınız.
Anlık olarak düşüyor çıkıyor. Minimum 50-60 arasında geziyor. İlla Gas ile çekecekseniz 40 neredeyse imkansız ama evet 55 vererek ve bekleyerek çekebilirsiniz.

Son düzenleme:
Çözüm
Yaklaşık 1 aydır en düşük 80'i gördü 40 yazarsan çekemezsin. 70-75 yapıp bu civarlara düşmesini beklemen gerek. ETH yükseldikçe çekme ücreti de yükseliyor.
Cevaplarınız için teşekkürler. Peki bunun için belirli bir süre var mı mesela sabah veya akşam saatlerinde gas miktarı daha az olur gibi?

Belli bir zaman yok. Coin emri verir gibi verip bekleyeceksiniz.
Ayrıca Ethermine'da Metamask cüzdanınıza wETH, ordanda borsa cüzdanınıza Matic coin olarak ücretsiz çekim yapabildiğiniz bir sistem var. Ben şahsen kullanmıyorum, detaylarına tam hakim değilim. Araştırabilirsiniz.

Yerinizde olsam 2miners'a geçer bunlarla hiç uğraşmam.

Son düzenleme:
Belli bir zaman yok. Coin emri verir gibi verip bekleyeceksiniz.
Ayrıca Ethermine'da Metamask cüzdanınıza wETH, ordanda borsa cüzdanınıza Matic coin olarak ücretsiz çekim yapabildiğiniz bir sistem var. Ben şahsen kullanmıyorum, detaylarına tam hakim değilim. Araştırabilirsiniz.

Yerinizde olsam 2miners'a geçer bunlarla hiç uğraşmam.
2miners Ethermine'la kazancı aynı mı? Ethermine'ın daha fazla blok ödülü var diye biliyorum.

İki siteninde havuz ücreti (pool fee) %1. Yani aynı.
Mining'de bir havuzu mining tekeline çevirmemesi istenir.
Kaç MH ile kazım yapıyorsunuz ki daha fazla blok ödülü kazanacaksınız?

Geri
Yukarı