H110M ve RX 470 sisteme işlemci önerisi

• Konuyu başlatan MachL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 573

MachL

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ekran kartım RX 470 anakartım H110m pro vd. Bu yüzden uygun fiyatlı 7. nesil kartıma darboğaz yapmayacak işlemci ne alabilirim ?

Sen ciddi misin?

Intel Sisteme AMD işlemci öneren ilk defa görüyorum. :LOL::LOL:

İ5 7500 bu fiyata işini layıkı ile yerine getirecektir dostum.
Teşekkürler dostum. İkinci el o fiyatlara bulunur mu peki? Bir de i5 6600 ile arada kalırsam hangisini almalıyım?
İntel i3 7100 cpu - İşlemci ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 610239041 bunu almanızı öneririm. Sıfır ve kutusu açılmamış. Satıcı GeT'te açmış dolandırılmazsınız.
i3 7100 darboğaz yapar demişlerdi BF1 gibi oyunlarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
I5 7500 Skylake I6 6600 ile 6600K arası bir işlemcidir. Daha yeni olması tekrar satarken avantaj sağlar. Elindeki anakartın BIOS'u güncel değilse 7. nesil işlemci doğrudan çalışmayabilir. 7.nesil işlemci almadan önce BIOS'un güncel olduğundan emin olmalısın.

I5 7500 Skylake I6 6600 ile 6600K arası bir işlemcidir. Daha yeni olması tekrar satarken avantaj sağlar. Elindeki anakartın BIOS'u güncel değilse 7. nesil işlemci doğrudan çalışmayabilir. 7.nesil işlemci almadan önce BIOS'un güncel olduğundan emin olmalısın.
Teşekkürler. BIOS'um güncel. i5 7500 bulursam tercihim o olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı