H170 Gaming Pro vs H170 Gaming M3

Walker IV

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaslar ben i7 6700 islemci ve Allah izin verirse GTX1070 almayi planliyorum. Pencereli bir kasa tercih ettim bilesenleri gormek icin hangi anakarti almaliyim? Sizce performans farki yok degil mi sadece aydinlatma farki var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Overclock yapilmayacak ve oyun odaklı bir sistem olduğunu düşünürsek Gaming M3 tercih et fiyat farkına değecek bi fark yok bence.

Overclock yapilmayacak ve oyun odaklı bir sistem olduğunu düşünürsek Gaming M3 tercih et fiyat farkına değecek bi fark yok bence.
Yalniz anakartlar karismasin ikiside msi. Baslikta tam olarak belirtemedim.
MSI H170 GAMING M3 Intel H170 Soket 1151 DDR4 2133MHz HDMI&DVI USB 3.1 Anakart
MSI H170A GAMING PRO Intel H170 Soket 1151 DDR4 2133MHz HDMI&DVI USB 3.1 Anakart
Yani ben gorunuse onem verdigim icin aydinlatmayi onem gordum de performans farki olur mu onu merak ettim.

Çok pahalı gelmez ise al bunu şıklık ve kaliteyi birlikte yaşa. Uzun yıllar kullan 2, 3 yada 4 sene sonra 7. nesil Intel işlemci takarak upgrade edersin. Anakart ile alakası yok ama söyledim işte. :D
MAXIMUS VIII RANGER - Genel Bakış
Pahali hocam o kadar butcem olsa islemciyi i7 6700k yapardim. Ayrica asus anakartlara ben hic sicak bakmiyorum gigabyte ve msi dan yana kullaniyorum tercihlerimi. Bu iki anakart arasinda kaldim acaba kasa penceresinden isiklarin nasil gozuktuklerini merak ettim. Ya da performans farki var mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı