ALY05

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar H2002p aldım. Cihazı bilgisayara taktım gayet iyi idi hiçbir sorun yoktu. Driverı indirdim. Driverı kurduktan sonra da kulaklığa bir şeyler oldu. Her ses geldiğinde kulaklıktan bip sesi gelmeye başladı, her video oynattığımda ya da oyuna girdiğimde bu oldu özellikle video oynarken video yavaşlıyordu. Biraz düşündükten sonra Windows 11 kullandığımı ve bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Sizin buna bir çözüm bulmam için bir öneriniz var mı özellikle 7.1 özelliğini aktifleştirmek istiyorum. Bir YouTuber'ın kulaklığın incelemesinde Windows 11 kullanırken driverı sorunsuz kullandığımdan gördüm. Sorun ne olabilir acaba?

SteelSeries GG indir içinden sonarı kullan geç kendi driveri ne olduğu tam belli değil YouTube'da bulursun uygulamayı.

SteelSeries GG indir içinden sonarı kullan geç kendi driveri ne olduğu tam belli değil YouTube'da bulursun uygulamayı.
Hocam SteelSeries GG'yi indirdim ve Sonar'ı aktifleştirdim fakat halen kulaklıktan normal ses yerine o değişik bip sesi gelmeye devam ediyor. Yapmam gereken başka bir şey mi var?

Geri
Yukarı