Çözüldü H264 dosya uzantısı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Marethyu

Hectopat
Öncelikle merhabalar. Geçenlerde kullanmadığım taşınabilir harddiskimi buldum. Merak edip taktım taktıktan sonra 11 tane her biri yaklaşık 750.000 KB olan dosyalarla karşılaştım. Nedir bu dosya uzantısı? Silsem sıkıntı olur mu?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    5,5 KB · Görüntüleme: 125
Çözüm
Sabit diskinizdeki videolarınızı (çoğunlukla) veya ses dosyalarınızı sıkıştırdığınızdan dolayı H.264 formatında gözükmeketdirler.
Silsem sıkıntı olur mu?
Oradaki dosyalar video formatında gözüküyor. Bir tane videoyu birden fazla kopyasını oluşturmuşsunuz. VLC media Player ile açmaya çalışabilirsiniz. Neden silmek istiyorsunuz?
Sabit diskinizdeki videolarınızı (çoğunlukla) veya ses dosyalarınızı sıkıştırdığınızdan dolayı H.264 formatında gözükmeketdirler.
Silsem sıkıntı olur mu?
Oradaki dosyalar video formatında gözüküyor. Bir tane videoyu birden fazla kopyasını oluşturmuşsunuz. VLC media Player ile açmaya çalışabilirsiniz. Neden silmek istiyorsunuz?

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam bir çeşit video formatı biçimi MP4 gibi düşünün.

Sabit diskinizdeki videolarınızı (çoğunlukla) veya ses dosyalarınızı sıkıştırdığınızdan dolayı h. 264 formatında gözükmekettirler.

Oradaki dosyalar video formatında gözüküyor. Bir tane videoyu birden fazla kopyasını oluşturmuşsunuz. VLC Media Player ile açmaya çalışabilirsiniz. Neden silmek istiyorsunuz?

Yer kaplıyordu gereksiz ise sileyim dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı