Çözüldü H310M RAM nasıl takılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Supermeaan

Decapat
Elimde bu anakart var PC aldım kendim takıyorum parçaları ama RAM girişinin bir yeri açılıyor diğeri açamıyorum.
ASUS TUF Gaming H310M PLUS.

15917848249577438888054520201024.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortada bir kesik var, o kesik yuvadaki cıkıntıya denk gelecek şekilde oturtup bastırmanız gerekiyor. Aksi takdirde RAM'e zarar verebilirsiniz.

Buyurun Technopat'ın videosunu buldum hatta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ortada bir kesik var, o kesik yuvadaki cıkıntıya denk gelecek şekilde oturtup bastırmanız gerekiyor. Aksi takdirde RAM'e zarar verebilirsiniz.

Buyurun video attım hatta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tamam oldu.
Bunu da yerleştirdim bunu nasıl yapıyoruz şimdi?

Dosya Ekleri

• 15917860066454533133070514672855.jpg
    15917860066454533133070514672855.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat'ın sistem toplama videolarından herhangi birini izleyerek sisteminizi toplayabilirsiniz.

İşlemcideki üçgenle anakarttaki üçgen işaretini denk getirip işlemciyi anakarta yerleştireceksiniz. Burada baskı uygulamanıza gerek yok, yanlış oturttuysanız işlemcinin pinlerine zarar verirsiniz. Sağa sola oynatıp doğru oturduguna emin olduktan sonra kapagı kapatacaksınız.

Onun için de video buldum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı