Çözüldü H510M H sistem açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bahacprz

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Muğla/Milas
Daha fazla  
Meslek
Havaş-Meydan İşletmesi
Arkadaşım, PC'yi yeni toplamış. Güç düğmesine basınca siyah ekranda sabit şekilde _ görünüyor. BIOS'a giremiyorum. Hiçbir tepki yok. Yardımcı olabilir misiniz?

H510M H
i5 10100.
16 (16x1) GB 3200MHz RAM.
GT 1030.

PC'yi sigorta işi için kurmuş. Danışmadan etmeden ben anlıyorum diyen birine toplatmış.

Çözüm
Ekran kartı monitör arasındaki bağlantı kablosunu farklı bir porta takıp deneyin.

2 tane port var biri DP biri HDMI HDMI'dan görüntü alıyordum şimdi alamıyorum.
Bütün parçaları kontrol ettim. Görüntü de yine aynı sol üst te sabit siyah çizgi var.

Sorunu çözdüm. Akıllılar yıllar önceden kalma HDD takmışlar. Ondan kaynaklı imiş. Yardım etmeye çalışanlara teşekkür ederim.
Arkadaşım, PC'yi yeni toplamış. Güç düğmesine basınca siyah ekranda sabit şekilde _ görünüyor. BIOS'a giremiyorum. Hiçbir tepki yok. Yardımcı olabilir misiniz?

H510M H
i5 10100.
16 (16x1) GB 3200MHz RAM.
GT 1030.

PC'yi sigorta işi için kurmuş. Danışmadan etmeden ben anlıyorum diyen birine toplatmış.
Yapan kişi zaten 16x1 RAM takarak hata etmiş. 2x8 alsaydı daha iyi olurdu.

Ekran kartı monitör arasındaki bağlantı kablosunu farklı bir porta takıp deneyin.

Bütün parçaları kontrol ettim. Görüntü de yine aynı sol üst te sabit siyah çizgi var.

Sorunu çözdüm. Akıllılar yıllar önceden kalma HDD takmışlar. Ondan kaynaklı imiş. Yardım etmeye çalışanlara teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çözüm

Akıllılar kısmına çok güldüm. Neyse sorun çözüldüyse ne mutlu!

Yeni konular

Geri
Yukarı