H55m - i5 650 Sistem Ethernet'i görmüyor

Silence59

Decapat
Daha fazla  
Merhaba masaüstü bilgisayarım Ethernet kablosunu görmüyor, okumuyor. Toplayan abi kendi evindeyken Ethernet'le oyun yüklemiş falan ama nedense ben bağlayamadım Ethernet'e. İnternet işaretine girdiğimde hiçbir kıpırtı yok her yerde aradım çözümünü bulamadım. Son çare buraya sorayım dedim. Sistem eski sistem bu arada, film izlemek için kullanacağım.

Sistem özellikleri:
i5 650.
Gigabyte H55m 4 slot RAM'li anakart.
4 adet RAM toplam 12 GB 1600MHz.
Atı Radeon 4670 ekran kartı.
90 Hz monitor.

USB üzerinden Wi-Fi çevirici ödünç almıştım arkadaştan, o şekilde bağlanıyor internete ama ben Ethernet'ten bağlamak istiyorum.

Bir de daha önceki sistemde kullanmış olduğum USB üzerinden Ethernet dönüştürücüsü vardı onu takarak denedim yine de kablolu internet hiçbir şekilde gördüremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisinden onboard Ethernet kartının üstünde bir ünlem işareti var mı?

Son düzenleme:
Realtek Ethernet Driver indirdiniz mi?

Realtek Ethernet Driver indirdiniz mi?
Windows 8.1 kurulu Windows 8 olanı indirdim laptoptan kurulurken hata veriyor ne yapmam lazım

Bu bilgisayarı yeni mi aldın? 13 yıllık da ondan sordum.
Sadece anakart ikinci el alındı geri kalan parcalar benim daha önceden kullandiğim sisteme ait

Sadece anakart ikinci el alındı geri kalan parcalar benim daha önceden kullandiğim sisteme ait
Anakart şuan ki h55m diğeri düz h55 ti

Windows 8.1 kurulu Windows 8 olanı indirdim laptoptan kurulurken hata veriyor ne yapmam lazım

Ve Foxxcon du

Ve Foxxcon du
Aygıt yöneticisinden sürücüleri kontrol edelim isterseniz SS atar mısınız?
Eve gidince atarım hocam yazım yanlışı dan 1 saat ban yedimde

Yeni konular

Geri
Yukarı