H61 ses kartı çalışmıyor

eneskaradeniz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ses kartının driverini indiriyorum fakat çalışmıyor. Önceden çalışırdı şimdi çalışmıyor. Format attıktan sonra çalışmamaya başladı. Via HD Deck kurunca düzelirdi önceden ses ve mikrofon şimdi driver yükleyince program açılmıyor ve düzelmiyor.

Sistem özelliklerim:
MSI H61M-P21 (B3)
GTX 1050
İ5 2400
4 GB RAM

Win + R >> devmgmt.msc >> Enter çıkan pencereden içerisinde Ses olan bütün başlıkları detaylandırıp bir ekran görüntüsü paylaşır mısınız ?

Hangi işletim sistemini kurmaya çalıştınız ? Sitesinde en güncel sürücüleri Win 8 için. İndirdiğiniz sürücüleri onunla aynı uyumluluk modunda çalıştırmayı deneyin.

Win + R >> devmgmt.msc >> Enter çıkan pencereden içerisinde Ses olan bütün başlıkları detaylandırıp bir ekran görüntüsü paylaşır mısınız ?

Hangi işletim sistemini kurmaya çalıştınız ? Sitesinde en güncel sürücüleri Win 8 için. İndirdiğiniz sürücüleri onunla aynı uyumluluk modunda çalıştırmayı deneyin.
tamamdır düzelttim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı