H610M-K D4 2. SSD'yi takmak

Plus G2'de DRAM var evet, ama o fiyata değmez.
Onun yerine bunu tavsiye ederim:

Daha uygun bir şey olsun dersen de(kupon ile biraz daha uyguna alınabilir):

Daha da uygunu:

Bütçene hangisi uyuyorsa onu tercih edebilirsin.

Son düzenleme:
Plus G2'de DRAM var evet, ama o fiyata değmez.
Onun yerine bunu tavsiye ederim:

Daha uygun bir şey olsun dersen de(kupon ile biraz daha uyguna alınabilir):

Daha da uygunu:

Bütçene hangisi uyuyorsa onu tercih edebilirsin.

hocam burada indirim var ondan dedim uygun mudur diye fiyatına göre çok altta değil mi sizcede?

Önceden attığınız link bu değildi, bu fiyata tabiiki alınabilir, fiyat çok uygun. SSD de gayet yeterli.👍
hocam hakket iyi diyorsanız alıcam ya çünkü çok 2 lemde kaldım 1 milyar farkla mesela bana attığınız kingston var 7000 okuma yazma üstelik gen4 hani cidden al derseniz alıcam hemen şuan güzelce açıklayıp yorum yaparmısınız sizin gözünüzü seveyim ben bu arada hakikaten adamsınız benimle ilgilenmeniz mükemmel ötesi bi durum elinize ayağınıza sağlık

Rica ederim, siz de sağolun. Merak etmeyin şu an indirimdeyken kaçırmayın bence, fiyatı gayet uygun. Bu fiyatı görseydim ilk bunu önerirdim zaten. Diğerlerine fazladan para vermenize gerek yok. Bunu alın, her türlü işinizi görecektir.

Rica ederim, siz de sağolun. Merak etmeyin şu an indirimdeyken kaçırmayın bence, fiyatı gayet uygun. Bu fiyatı görseydim ilk bunu önerirdim zaten. Diğerlerine fazladan para vermenize gerek yok. Bunu alın, her türlü işinizi görecektir.

tamamdır hocam siparişimi oluşturuyorum teşekkürler her şey için çok yardımcı oldunuz :))

@TechoPat bu adama modluk verin beyler harbiden yardımsever insan kaçırmayın bu adamı.

hocam konudan bağımsız yeni konumu açsam bilemedim bu yeni ssd gelince windows işletimi bunu kurucam şuan mesela bende windows 10 pro retail var bu var olan ssd yi çıkarıp bunu takınca format atmam gerekiyor mu bide attım diyelim windows 10 pro gelicek mi bana geri lisanslı sürümü retail olduğu için dedim

yoksa direk ssdi değiştirip bunu taktığımda hiç format atmama gerek kalmadan devam mı edicem?

Rica ederim, övgülerin için teşekkür ederim.☺️ Şimdiden uzun süreli sorunsuz kullanımlar dilerim.

Windows'u yeni alacağın diske kuracaksan format atmalısın, çünkü Windows diske kurulur ve eski diski de biçimlendirip X1 dönüştürücü ile depolama olarak kullanabilirsin, tabii biçimlendirmeden önce önemli bilgilerini yedeklemelisin. Onun dışında lisans anakarta gömülü oluyor diye biliyorum, tabii bu durum OEM ve Retail anahtarlar için değişiklik gösterebilir. Muhtemelen SSD değişiminde format atarsan, lisans yine çalışır. Ama yine de emin olmak için konu açabilirsin.

Son düzenleme:
Rica ederim, övgülerin için teşekkür ederim.☺️ şimdiden uzun süreli sorunsuz kullanımlar dilerim.

Windows'u yeni alacağın diske kuracaksan format atmalısın, çünkü Windows diske kurulur ve eski diski de biçimlendirip X1 dönüştürücü ile depolama olarak kullanabilirsin, tabii biçimlendirmeden önce önemli bilgilerini yedeklemelisin. Onun dışında lisans anakarta gömülü oluyor diye biliyorum, tabii bu durum OEM ve Retail anahtarlar için değişiklik gösterebilir. Muhtemelen SSD değişiminde format atarsan, lisans yine çalışır. Ama yine de emin olmak için konu açabilirsin.

Hocam şimdi baktımda anakarta pcl X1 yerini ekran kartım kapatıyor yani ekleme yapamayacağım gibi bu durumda mevcut SSD'yi çıkartıp direk yenisini takmam gerekiyor bu durumdada format atmak zorundayım oyunlar sorun değil de Windows 10 Pro Retail vardı dijital keyden almıştım 1 ay bile olmadı daha o gidecek gibi duruyor OEM olsaydı anakarta gömülü olurdu da sanırım olmayacak gibi kötü oldu bu ya :(

Siz SSD gelince ürün anahtarını tekrar girmeye çalışın,denemekte fayda var. Ayrıca bu durum ile ilgili bir konu açabilirsin, belki fikri olanlar olabilir.

Siz SSD gelince ürün anahtarını tekrar girmeye çalışın,denemekte fayda var. Ayrıca bu durum ile ilgili bir konu açabilirsin, belki fikri olanlar olabilir.
Tamamdır hocam teşekkürler tekrardan hakkını helal et bu geç saatlere kadar yardımcı olmaya çalıştın
Allahta senin istediğini verir inşallah her konuda.

Geri
Yukarı