H61C anakarta GTX 1050 Ti Ekran kartı olur mu?

KaanWS

Attopat
Daha fazla  
Merhaba H61C anakartım var GT740 ekran kartı var çıkarıp Venom titan s GTX 1050 Ti GDDR5 takabilir miyim? Bu arada işlemcim i5-3470 ve 16 GB RAM var GT740'dan sonra FPS farkı gözle görülür seviyede artar mı? GTA Fortnite pes gibi oyunları rahat oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Takarsınız bir sorun olmaz. GT 740 gibi bir karttan geçilince gözle görülür şekilde performans artışı olur. Belirttiğiniz oyunları da oynarsınız. Tek sorun şu kartı aldınız mı? Almadıysanız kaça buldunuz? İkinci elden RX 570 çok daha sağlıklı olur örnek vermek gerekirse.

Takarsınız bir sorun olmaz. GT 740 gibi bir karttan geçilince gözle görülür şekilde performans artışı olur. Belirttiğiniz oyunları da oynarsınız. Tek sorun şu kartı aldınız mı? Almadıysanız kaça buldunuz? İkinci elden RX 570 çok daha sağlıklı olur örnek vermek gerekirse.

2. El güvenmiyorum ya artı olarak yakında olsa bile test etmeye vakit falan yok uğraşamam yani zaten yazın stajım var param olduğu için sıfır alıyorum 4.5k ya buldum GTX 1050 Ti darboğaz olur diye daha yüksek model almıyorum

2. El güvenmiyorum ya artı olarak yakında olsa bile test etmeye vakit falan yok uğraşamam yani zaten yazın stajım var param olduğu için sıfır alıyorum 4.5k ya buldum GTX 1050 Ti darboğaz olur diye daha yüksek model almıyorum

4.5K TL verilmez o karta. 2.El de güvenip güvenmemeniz bir önem barındırmıyor. Alırken testlerini yapar kartın arkasını önünü orasını burasını inceler alırsınız. Sıfır alınacak kartlar değiller bunlar.

Ayrıca işlemcinize RX 570 darboğaz yapmıyor. İkinci elden 1500 civarına bulmak mümkün. 1050 Ti da 1K TL civarlarına bulunur.

2. el güvenmiyorum ya artı olarak yakında olsa bile test etmeye vakit falan yok uğraşamam yani zaten yazın stajım var param olduğu için sıfır alıyorum 4.5k ya buldum GTX 1050 Ti darboğaz olur diye daha yüksek model almıyorum.

RX 570 almak çok daha mantıklı işlemciniz sorun çıkarmaz arada çok iyi bir fark var 1050 Ti'dan.

Bodrumdayımda bendeki PSU 250watt şu an onu 500W +80 le değiştireceğim yakınlarda RX 570 hem de GTX 1050 bulamadım

Bodrumdayımda bendeki PSU 250watt şu an onu 500W +80 le değiştireceğim yakınlarda RX 570 hem de GTX 1050 bulamadım

Bodrumda bulamamanız normal. Param Güvende kullanacaksınız o zaman. 2 gün istediğiniz şekilde iade hakkınızda olur hem de.

PSU olarak da bunu alabilirsiniz.

Ben yerinizde olsam o ekran kartıyla biraz daha idare eder AM4 yönelirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı