H61H2-M17 V1.0 BIOS güncelleme

Raveson

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, H61H2-M17 V1.0 anakartımı nasıl BIOS güncellemesini yapabilirim? Daha önce BIOS güncellemesi yapmadigim için çok fazla bir şey bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Neden BIOS güncellemek istiyorsun? Eski sistemlerde stabil çalışan bir sistemin varsa BIOS güncellemesi yapmanızı tavsiye etmiyorum.

Neden BIOS güncellemek istiyorsun? Eski sistemlerde stabil çalışan bir sistemin varsa BIOS güncellemesi yapmanızı tavsiye etmiyorum.

Stabil çalışan bir sistemim var fakat i5 3470 bir işlemci aldım. BIOS sürümü uyumlu olmazsa diye güncellemek istiyorum. Eski işlemcim g870. O da 06.19.2013'ten itibaren hizmet verilmeye başladı yazıyor. i5 3470'te 06.19.2013'ten beri hizmet verilmeye başladı yazıyor. Yani aldığım işlemciyi taktığımda bir sorun olmasını istemiyorum. Çalışır mi, güncellemeden çalışmaz mi onu da bilmiyorum açıkçası.

Herhangi bir sıkıntı olmaz. BIOS güncellemesi olmadan işlemciyi takıp kullanabilirsin.
merhaba i7 3770 işlemci ve gtx1070 veya 1660 civarı ekipman almaya karar verdim bios güncellemesi gerekli mi bios sürüm tarihi : 15.01.2013

Herhangi bir sıkıntı olmaz. BIOS güncellemesi olmadan işlemciyi takıp kullanabilirsin.
yardımcı olursanız çook sevinirim pek yeniyim burda

Yeni konular

Geri
Yukarı