H61H2-MV anakartı için ekran kartı önerisi

allaturca

Hectopat
Daha fazla  
''H61H2-MV anakartım'' var 250W PSU'm var İntel Core i5 işlemcim var 4GB RAM var. GTX750ti veya GTX960 almak istiyorum. Uyumsuzluk gibi bir sorunu olur mu? Artık ne yapsam bilemiyorum ne almam konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Çok kararsız kaldım. (n)

Uyumsuzluk sorunu olmayacaktır ama PSU kesinlikle sorun çıkartır. Zalman ZM500-LX ve GTX 960 alırsanız tam olur.
Yani ben bu bilgisayari değistirmeden ekran kartıyla PSU yu alayim degilmi bilgisayarci kuzen içini açtı bir araştırma yaptı bu anakartin 750ti yi bile zor kaldırır dedi o yuzden sordum. Yani kartların 2 sinden birini takarsam bide PSU sorun yasamam dimi.

Islemci i5 2400.galiba bir arkadasim 750ti ile kullaniyor sorunsuz valla,960 da kaldirir.
İşlemci core i5 3470 anakart ta H61H2-MV usb 3.0 desteği bile yok dedi

Yani ben bu bilgisayari değistirmeden ekran kartıyla PSU yu alayim degilmi bilgisayarci kuzen içini açtı bir araştırma yaptı bu anakartin 750ti yi bile zor kaldırır dedi o yuzden sordum. Yani kartların 2 sinden birini takarsam bide PSU sorun yasamam dimi.
750Ti belki sorun çıkarmaz PSU konusunda ama GTX960 takacaksanız önerdiğim PSU ile birlikte alınız.

İşlemcinin tam modelini söylersen yardımcı olabilirim.

Ekran kartını şimdilik alın. İleride 4GB RAM alırsanız sizi 2 3 yıl idare eder.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı