H61M-K için işlemci önerisi

Bu olabilir. Normalde OC ile 2200MHz'e kadar destek veriyor anakartınız ama DDR3 modüllerde o kadar hızlı RAM'ler piyasada kalmamış görürseniz onlar daha iyi olur.

Hocam 350 lira çok değil mi DDR3 RAM için? Piyasayı bilmediğimden soruyorum.

Bana da o RAM'den lazım. Araştırıyorum 2.el fiyatları yaklaşık o kadar. 300-350 civarı. Bence kaçırmayın.

Teşekkürler. ☺️

Maalesef artık çok değil. İsterseniz 2. deneyin ama ben sadece RAM için 2. el tavsiye etmem.

Bu işlemci alınır mı?

Hocam pasif gelir sayabileceğim bir bursum var. Biriktirip daha güzel bir sistem toplamak mı daha mantıklı yoksa param daha fazla değer kaybetmeden sistemimi yenileyim mi? Ayrıca dediğiniz işlemci 1660 Ti'la gider mi?

Araştırdım biraz oturduğum bölgede uygun bulamadım.

Hocam siz işlemcinizi nereden aldınız? Ben Adana'da oturuyorum biraz baktım Facebook gruplarına ve sarı siteye uyguna bulamadım. Eski bir işlemciye 1500 lira vermek hoşuma gitmiyor açıkçası.

İşlemcimi akrabamdan aldım 3 sene önce bence mevcut sistemi satıp APU sistem denk getirmeye çalışın 1000-1500TL saçma olacaktır 3. nesile vermek.

İşlemcimi akrabamdan aldım 3 sene önce bence mevcut sistemi satıp APU sistem denk getirmeye çalışın 1000-1500TL saçma olacaktır 3. nesile vermek.

Ben de bundan şüpheleniyordum o yüzden başka bir öneriniz var mı diye sormuştum.

Daha uygun olduğunu düşündüğüm yeni bir konu açtım arkadaşlar her türlü fikre açığım yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Ben de bundan şüpheleniyordum o yüzden başka bir öneriniz var mı diye sormuştum.

Daha uygun olduğunu düşündüğüm yeni bir konu açtım arkadaşlar her türlü fikre açığım yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Mevcut sisteminizin anakart RAM gibi yeni nesilde kullanılmacak parçalarını satın onların da parasıyla bütçenize göre bir APU sistem dizin PSU HDD kasanız falan var zaten bu da size avantaj olur.

Geri
Yukarı