H61M-K ile GT 710 uyumlu mu?

Merhaba, ekran kartı almayı düşünüyorum ama uyar mı bilmiyorum. anakartım ASUS H61M-K, işlemci Intel Pentium G2030 3.0GHz, RAM 8 GB DDR3 1333MHz. Almak istediğim ekran kartının linkini aşağı bırakıyorum. Anakartıma sizce sıkıntısız şekilde olur mu, sorun yaşar mıyım? Güç kaynağım yeterli; sadece anakarta olur mu, uyumlu mu işlemciyle? MSI GT 710 2GD3H LP GT710 2GB DDR3 64B (1XVGA 1XDVI 1XHDMI) Ekran Kartı | Trendyol

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyumlu hocam. Bu kart için PSU sıkıntısı olmaz.

Uyumlu hocam. Bu kart için PSU sıkıntısı olmaz.

Peki bu DDR3 veya GDDR gibi bir şey var o RAM'daki gibi mesela RAM DDR3 yerine DDR4 alırsan yuvaya olmuyor bundada yuvaya olmama gibi sıkıntı olabilir mi
Uyumlu RTX3090 bile takılır o anakarta önemli olan besleyecek işlemci olması :D.

Teşekkür ederim RAM'larda DDR3 yerine DDR4 alırsak yuvaya olmuyor ekran kartlarında DDR veya GDDR oluyor yuvaya oturur değil mi anakartın.

Hocam, PCI Express slotlar uyumludur. Yani yapı olarak aynısıdır. Veri aktarım hızları farklıdır. RAM için slot yapısı farklıdır.

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Bir şey daha sorabilir miyim GT710 almayı düşünüyordum fakat kötü yorumlar gördüm o fiyata fiyat performans konusunda iyi mi sizce yoksa 300 400 TL arası daha iyi fiyat performasn var mıdır şu an ekran kartım yok işlemcim Intel Pentium G2030 3.0 GHz RAM DDR3 1333MHz 8 GB Kingston anakart ASUS H61M-K güç kaynağım iyi tek sıkıntı GT 710 iş görür mü yoksa o fiyata daha iyisi var mıdır şu anki sistemde ekran kartı yok PUBG Mobile emületör oynuyorum en düşük ayarlarda kasma olmuyor çok nadir ama FPS alamıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı