H61MK Anakarta GTX 1050 Ti Takmak

Hakan19191

Hectopat
Asus H61MK anakartım var. İşlemci i5 3470 3.20 GHz RAM şu an 4 GB 8'di mavi hatası verdiği için tek 4 GB kullanıyorum. 16 GB alacağım ilerde belki de DDR4'e geçerim ben ekran kartı aldım eskisi baya dandik abim askere gideceği için biraz acele ettim ama arkadaşlarım bu işlemcide sıkıntı darboğaz olur diyorlar, doğru mudur?

GTX 1050 Ti 4 GB aldım dün ve powerde 500 Watt onu da aldım darboğaz olur mu? Bir de takamadım daha satasdan ötürü kart oturmuyor. Anakart malum sataları kabloların dik olanı değil de diğerini taksam olur mu? Dik olanı da harddiske takarım DVD'de zaten kullanır mıyım onu da takmasam olur herhalde. Blgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Bir de dönüştürücü alacağım yarın işten ötürü alamadım, aldıracağım doğrusu. SATA kablosunu başka yere de takabilir miyiz ya da dönüştürücü falan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Darboğaz olmayacaktır. Güç kaynağınızın marka ve modeli nedir acaba? Bize sormadan almasaydınız keşke. Umarım Frisby vs. değildir.

Kusura bakmayın ama 500W'dan sonra dediklerinizden bir şey anlayamadım.

merhaba yanıt yazamadım kusura bakma power color master 500 w dediğim anakartı biliyorsan küçük micro yani ekran kartı sıgmıyor sata kablolardan ötürü hdd satasını dik olan ucunu harddsike yataylı olanı anakarta taksams sıkıntı olurmu slota giriyor 2 tarafıda dik oldugu için ekran krtı değiyor ve oturtamıyorum
bide monitör 70 hz skntı olurmu ?

Bir sıkıntı olmaz. İyi bari PSU'nuz kötü değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı