H81H3-M4 Anakart güncel mi?

Can Özbek

Hectopat
Arkadaşlar anakartım güncel mi? BIOS'u biri bana anlatabilir mi ve varsa güncel sürümün linkini atabilir mi? Ben anlamadım bir türlü. Teşekkürler.

4CE06BDB-6195-40A7-92BB-32B9CB4D5604.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
CPU-Z programını indirerek BIOS sürümünü öğrenmelisin ilk önce. Daha sonra anakartın sitesinden BIOS sürümü ile kontrol etmelisin. Anakartın markasını göremiyorum gözümden kaçıyorsa kusura bakmayın.

En son sürüm BIOS'a sahipsiniz. Zaten 1 tane update gelmiş.
CPU-Z programını indirerek BIOS sürümünü öğrenmelisin ilk önce. Daha sonra anakartın sitesinden BIOS sürümü ile kontrol etmelisin. Anakartın markasını göremiyorum gözümden kaçıyorsa kusura bakmayın.
Anakartın markası değil modeli yazıyor. BIOS sürümü de mevcut fotoğrafta.

.
Hocam son sürüm yüklü daha yenisi yok. Ekran kartını destekler. Farklı bir problem var.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim bir sorum daha olacak bende 2 GB 128 Bit DDR5 HD 6570 ekran kartı var ama görüntü gelmiyor acaba desteklemiyor mu?

Yeni bir konu açmanız daha mantıklı ama buradan cevap vereyim, desteklememe gibi bir söz konusu olamaz. Büyük ihtimalle kart bozuktur. Başka bir bilgisayarda deneyerek çözüme kavuşturabilirsiniz.

.
Hocam son sürüm yüklü daha yenisi yok. Ekran kartını destekler. Farklı bir problem var.
Fanlar dönüyor vga kablosu ile bağlı zaten kablo sağlam monitör sağlam acaba sorun yazılımsal mı

Yeni konular

Geri
Yukarı