Çözüldü H81m-e BIOS Güncellerken Hata

• Konuyu başlatan 2014
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En yukarıda istediğim rapor sonucunu verin o zaman. Verdiğiniz modeller yanlış yada eksik veriyorsunuz. Bıos sürümünüz 507 o yüzden verdiğim 504 olunca eski diyor. Ancak modeliniz dediklerim uyumsuz veya eski çıkıyor o sürümde zaten bıos yok belirttiğin modellerde.
Aida64 HTML Raporu Oluşturma (Resimli anlatım)

En yukarıda istediğim rapor sonucunu verin o zaman. Verdiğiniz modeller yanlış yada eksik veriyorsunuz. Bıos sürümünüz 507 o yüzden verdiğim 504 olunca eski diyor. Ancak modeliniz dediklerim uyumsuz veya eski çıkıyor o sürümde zaten bıos yok belirttiğin modellerde.
Aida64 HTML Raporu Oluşturma (Resimli anlatım)
Size verdiğim bilgiler AİDA64'den verdiğim bilgiler eksik ve yanlış vermedim. Anakartın modelini kasayı açtım h81 m-e yazıyordu Aida64de sadece H81 yazıyor. H81 modelinden bir sürü model var bende kasayı açmak zorunda kaldım ve size söyledim.

Dosya Ekleri

• Report.txt
    3,7 KB · Görüntüleme: 250
Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim gibi yanlış model verdiğinden olmuyordu modeli buldum ve raporu hem yanlış hem eksik vermişsin ama yinede buldum;
http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/Desktop/M51AD/H81M-E-ASUS-M51AD-0601.zip
Bunu aynı şekilde güncelle.
Verdiğiniz linki denedim bios güncellendi, 0507'den 0601. Ama anlamadığım şey anakartımda M32AD olarak geçiyor. Sizin bana verdiğiniz linkte M51AD olarak gözüküyor. Neden M32AD güncellenmedi? Bunu nasıl olduğunu açıklar mısınız? Bilgisayara bir zararı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
(Çözüldü):Verdiğiniz link işe yaradı flash ile bios ayarlarına girip güncelledim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı